1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Medyum Ali Gürses yorumları
Medyum Ali Gürses yorumları

Medyum Ali Gürses yorumları

A+A-

medyum.jpg

Uzun yıllardır hazırladığı vefk çalışmalarıyla onbinlerce insana umut ışığı olan Medyum Ali Hoca özellikle aşk ve bağlama, kısmet açma, rızık açma, bolluk, bereket ve büyü bozma alanında akla gelen ilk isimlerden biri. Medyum şikayetleri ne bakıldığında da hakkındaki yüzlerce referans kendisini diğerlerinden ayırıyor.

Web sitesinde çalışma alanlarını şöyle özetliyor: Beraber olduğunuz (sevgili, nişanlı veya evli) ve sevdiğiniz kişinin bir anda sizi terk edip gittiği durumlarda karşı tarafı geri getirme ve eskisi gibi bağlama çalışması, Daha önce hiç beraber olmamış olsanız bile sizin sevdiğiniz kişiyi size büyük bir aşk ve sevgiyle bağlama çalışması, Uzun süredir beraber olduğunuz, evlenmek istediğiniz ancak karşı tarafın evlilikten uzak durduğu veya arada başka özel sebeplerin olduğu durumlarda evlilik çalışması, Sevdiğiniz, nişanlı olduğunuz veya evli olduğunuz kişinin bir başkasıyla beraber olduğunu öğrendiyseniz ve bu kişiden kendi isteğiyle soğuyup ayrılmasını istiyorsanız etkili soğutma ve ayırma çalışması, Aşk hayatınız kötü gidiyorsa, kısmetin en kısa sürede ayağınıza gelmesini istiyorsanız aşk için kısmet açma çalışması, Eşler arası huzursuzlukları önlemek için vefk çalışması, Karşı taraf ile birbirinizi seviyorsanız ancak aile bireyleri razı olmuyor ve evliliğe karşı çıkıyorsa ikna çalışması, İş hayatınız kötü gidiyorsa, en kısa sürede iş bulmak, iş hayatında başarılı olmak veya yükselmek, iyi mevkilere gelmek istiyorsanız iş için kısmet açma, rızık açma ve başarı çalışması. Daha birçok konuda daha danışanlarına yardımcı olan Medyum Ali Gürses ile ilgili daha fazla detaya resmi web sitesi olan http://www.medyumali.com 'dan ulaşabilirsiniz.

Son dönemde internette sayısı giderek artan sahte medyumlar a karşı da dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu kişileri ise internetteki yorumlarını araştırarak veya internetteki isimleriyle banka hesap bilgilerindeki ismin aynı olup olmamasına bakarak tespit edebilirsiniz. Medyum Ali Gürses 'e 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu haber toplam 2849 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT