1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Maslak Taze Çiçekçi
Maslak Taze Çiçekçi

Maslak Taze Çiçekçi

A+A-

Kadın erkek fark etmeksizin her insanın hoşlanacağı en güzel hediyelerden biri şüphesiz çiçeklerdir. Bin bir çeşitliliğe, güzelliğe ve muhteşem kokulara sahip olan çiçekler ister sevgiliye, eşe, ister anne, baba ya da kardeşe, ister iş arkadaşına en güzel hediyedir. Hatta insanların kendilerini mutlu etmek, evlerini ya da ofislerini güzelleştirmek için de satın aldıkları muhteşem ürünler hatta canlılardır.

Zaman sıkıntısından ve bir yere gidip gelmenin artık zor olmaya başlamasından dolayı çiçek alım - gönderimleri de artık genel olarak internet üzerinden sağlanmaktadır. İnternet üzerinden seçilen ve alınan çiçekler maalesef ki kimi zaman görseldeki gibi güzel olmamakta ve hayal kırıklığı yaşatmaktadır. Fakat Maslak çiçekçi, www.tazecicek.com üzerinden görselde bulunan çiçeğin aynısını yapıp dilediğiniz yere dilediğiniz saatte ulaştırmaktadır. Maslak çiçekçi en taze çiçeklerden istediğiniz şekilde aranjmanlar yapar, hazır olarak sunduğu tercihlerle ise sizleri yormadan seçim yapmış olmanızı sağlar.

Maslak çiçekçi aynı zaman da özel günlerinizde de yanınızdadır. Çiçeklerin en çok tercih edildiği anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde hiçbir şekilde siparişinizi aksatmadan belirlenen saat ve yere teslim eder.

www.tazecicek.com sitesi sizlere çiçekler, arajmanlar, çiçek buketleri, güller, kutuda çiçekler, lilyum ve zambak, mevsim çiçekleri, orkide, özel tasarım çiçekler, papatya ve gerbera, saksı çiçekleri gibi birçok kategoride çiçek sunmaktadır. Çiçekler en şık sunumlarla dilediğiniz boyutlarda hazırlanır. Bu site sadece Maslak çiçekçi olarak hizmet vermemektedir. İstanbul'un birçok bölgesine gönderim yapabilmekte, gece bile siparişlerinizi alabilmektedir.

Taze çiçeklerden hazırlanan, özgün temalar kullanılan bu sitede ister online sipariş verebilir, özel istek ve siparişleriniz için ise telefon ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Sadece kendiniz ya da yapacağınız sürprizler için değil hata yaptığınızda özür dilemek için, hastanız olduğunda geçmiş olsun dilemek için, aşık olduğunuzda itiraf edebilmek için, nişan, nikâh, düğün, açılış gibi eğlenceleriniz de görsellik için ve cenaze gibi üzücü durumlarda baş sağlığı çelenkleri tercih edilerek acıları paylaşmak için uygun bütün çiçekleri dilediğiniz saatte bu site sayesinde bulabilirsiniz.

Bu haber toplam 774 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT