1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mask Vibrachrom Boya ile Ton Üstüne Ton Uygulayın
Mask Vibrachrom Boya ile Ton Üstüne Ton Uygulayın

Mask Vibrachrom Boya ile Ton Üstüne Ton Uygulayın

A+A-

Doğal saç renginden sıkılan veya boyalı saçlarının rengini yeni bir renk seçeneği ile değiştirmek isteyenlerin seçimi olan Mask Vibrachrom, Davines’in iddialı boya serisidir. Özel saç boyama sistemiyle saçın rengini değiştirirken, saçın ihtiyaç duymakta olduğu bakımı dagerçekleştirmektedir. Mask Vibrachrom, İtalyan markası olan Davines’in ürünüdür. Modanın merkezi İtalya’da her alanda yenilikler yapılmaktadır. Ve değişmeyen renk seçenekleri olarak sabit bir alternatif sunulmamaktadır. Renk seçimleri yaş grupları arasında farklılık gösterirken, bulunan yıla göre de bir trend halini alıyor ve bir anda genç, yaşlı her kesimden saç severin ilgisini topluyor. Mask Vibrachrom da bu aşamada devreye giriyor ve profesyonel saç renklendirme avantajı sunuyor.

Sadece renk değişimi yapmakla sınırlı kalmayan Mask Vibrachrom, mükemmel derecede beyaz kapatma sağlamaktadır. Saçı kurutmayan içerik yapısıyla nem kaybına mani olurken bir yandan da saçın rengini değiştirmektedir. Süt proteini katkısıyla saçı besleyen bir boya ile merdiven altı üretim yapılan saç boyaları arasındaki farkı düşünün ve seçiminizi ona göre yaparak, saçlarınıza gereken önemi verin.

Davines Mask Vibrachromprofesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmıştır. Mümkün olduğunca bir saç uzmanından destek alınarak uygulanmalıdır. Kutu içerisinde 1 tüp boya vardır. Saçınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre kullanacağınız tüp sayısını arttırabilirsiniz. Özellikle açık renkli saç boyalarının karışımının hazırlanmasında oksidan kullanılması gerekmektedir. Mask Vibrachrom boyası alırken, ekstra olarak Mask Oksidan almanız gerekmektedir. Palmiye ve Hindistan cevizi yağı ile korurken, nemlendirmeyi de garanti eden ürünün içeriğindeki palmiye meyvesi, pigmentlerinin çözülmesini sağlar ve böylelikle de boya saça kısa süre içerisinde nüfuz eder. Uzun süreli renk kalıcılığı sağlayan Mask Oksidan, profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiştir ve sadece uzmanlar tarafından kullanılması gerekmektedir. Aksi halde amatörce kullanım sonucundan doğan saç yanmaları ve renk sorunları olabilir.

Mask Vibrachrom boya kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu boyalar sadece saç yapısı dikkate alınarak hazırlanan içeriğe sahiptir. Aynı boya ile kirpik, kaş, sakal, bıyık gibi bölgeler boyanmamalıdır. Karışımın hazırlanacağı kap metal olmamalıdır. Yine boya esnasında kullanılacak klips, toka, pens, tarak metal olmamalıdır. Mümkünse plastik veya tahta kullanımı tercih edilmelidir. Boyayı kuru saça uygulamak gerekir. Boyama işleminde kullan at olarak da tabir edilen tek kullanımlık koruyucu eldivenler kullanılmalı ve boyanın uygulanan saçın sahibine ve uygulayan kişinin üzerine sıçrama ile bulaşmaması için önlük kullanımı gerekmektedir. Herhangi alerjik bir reaksiyona karşı hazırlanan boya karışımından çok hafif bir miktarı kulak arkası veya dirsek içi gibi kısımlarda deneyerek, temizleyip kuruladıktan sonra sonuca göre kullanın.

Mask Vibrachrom boya, oksidan ve boya gereçleri için www.famerkozmetik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinden saç bakımına dair her çeşit ürüne ulaşabilir ve anında sipariş vererek, aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu haber toplam 2646 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT