1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Masif Parke Nedir
Masif Parke Nedir

Masif Parke Nedir

A+A-

Yer döşemelerinde ve zemin kaplamada kullanılan pek çok farklı kaplama türü bulunmaktadır. Ancak geçmişten günümüze kadar piyasanın da gelişimini göz önünde bulundurduğumuzda, farklı parke türlerinin uygulanışı ve bu sonuçlarındaki başarılar göz önünde bulundurulduğunda, masif parke türü kaplama modelinin, diğer kaplama türlerine oranla daha kalıcı bir etkisi olduğu ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla geleneksel bir parke türü olarak tanımladığımız masif parke hem kalıcı olması ile hem de kaliteli olması bakımından tercih edilmektedir.

Kalite ve dayanıklılık bakımından diğer yer döşeme kaplama türlerine oranla daha çok ön plana çıktığını, günümüzde halen dolmabahçe sarayı ve topkapı sarayı gibi tarihi yapılarda görmekteyiz. Bu nedenle sektörde, masif parke uygulanmış bir alan için ömür biçmek gerekirse, bina yaşı ile aynı olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Masif parke fiyat ve maliyet bakımından diğer kaplama türlerine oranla daha yüksek olduğu bir gerçek ancak kalitesinin hak ettiği bir fiyatı ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Masif parke döşenme aşamasında öncelikli olarak ölçülendirme yapılır. Ölçülendirme işleminde daha çok döşemenin yapılacağı alanın genişliği ile bu alanda gerekli olan parke boyutu belirlenir. Parke uygulamasında, zemine kuvvetli yapıştırıcı bir ürün tercih edilerek, ölçümü gerçekleştirilmiş olan parkelerin zemine kuvvetle yapıştırılması sağlanmaktadır. Bu sizlere uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir zemini sunar. Bu hizmeti yılların tecrübe ve birikimi ile sunmaktayız.

Uzun yıllar boyu sektörde tecrübe edinmiş bir firma olarak, müşterilerin beklentilerini karşılayacak bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu nedenle ürünlerimizin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz. Bu kalitemizi ise hem hizmetimiz ile hem de bu hizmetimizi temsil eden Avrupa standartlarına uygun belgemiz ile göstermekteyiz. Masif parke için karar kıldıysanız, sizlere özel bir çözüm üretmekteyiz.
http://www.yilparparke.com

Bu haber toplam 1024 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT