1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Marka tescil ve patent için doğru adres Turkmark
Marka tescil ve patent için doğru adres Turkmark

Marka tescil ve patent için doğru adres Turkmark

A+A-

Piyasada iyi bir yer edinebilmek için ilk olarak yapılması gereken özgün olmaktır. Farkındalık yaratmak ve bunun üzerinden tanınmak önemlidir. Bu aşamada ilk olarak yapılması gereken bir marka sahibi olmaktır. Marka değerinizi korumak ve markanızı eşsiz kılmak istiyorsanız ilk olarak markanızın tescilini almalısınız.

Bilindiği üzere piyasanın genişlemesi bunun yanında rekabeti de arttırdı ve bilgiye ulaşmak eskiye göre çok daha kolay bu konuda kendinizi güvence altına almak kötü niyetli kişilere karşı markanızı korumak ve bunun yanında firmanızın zarara uğramasından kaçınmak marka tescil ile mümkün üstelik bu konuda uzman ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece tescil ile de değil bunun yanında marka analizleri, markanızın piyasadaki konumunun belirlenmesi, gerekli hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi ve takibinin sağlanması gibi birçok konuda sizlere destek olmaktayız.

Markanın yanında aynı zamanda uzun uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz bir buluşu garanti altına almak istiyorsanız da bu konuda sizlere uzman ekibimizle birlikte destek vermekteyiz. Patent başvuru aşamasında da sizlerin her zaman yanındayız. Patent sayesinde hem yurtiçinde hem de yurtdışında buluşunuzun her türlü üretim ve kullanımından ötürü maddi gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bu sadece somut bir buluş değil soyut ve düşünsel boyuttaki buluşlarınızı da patent güvencesi altına alabilirsiniz. Bu konuda izleyeceğiniz yöntem ise çok basit bizimle iletişime geçmeniz yeterli tarafımızca izlenecek yol ise iletmiş olduğunuz buluşunuz öncelikle uzmanlarımız tarafından yenilik araştırmasına tabi tutulmakta ve bunun sonucuna göre gidiş yolu belirlenmektedir.

Aynı zamanda yeni bir iş girişiminde bulunduğunuzda da ilk olarak bir isim sahibi olmanız gerekiyor. Bunun içinse marka sahibi olmanız gerekiyor ki sektörde toplumda ayrı bir yere sahip olmak markanızla tanınmak bu aşamada en önemli hususlardandır. Bizler marka başvuru aşamasında da sizlere destek oluyoruz. Piyasadaki mevcut markaların araştırılması eşsiz bir isime sahip olunması aynı zamanda logosunun başka bir markanın logosuna benzeyip benzemediği ve bunun yanında renkleri gibi birçok konuda sizlere kolaylık sağlamaktayız. Sahip olmak istediğiniz markanın tescili için marka araştırmasının önceden yapılıyor olması sizlere son derece kolaylık sağlayacağı da unutulmamalıdır. Daha fazla bilgi için www.turkmark.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz..

Bu haber toplam 1070 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT