1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MAHMUT YALÇIN PROTOKOLDE
MAHMUT YALÇIN PROTOKOLDE

MAHMUT YALÇIN PROTOKOLDE

Sarıyer Belediyesi’nde yaşanan rüşvet operasyonundan sonra Sarıyer Manşet Gazetesi Bahçeköy ile ilgili önemli belgelere ulaştı. İŞTE BELGE NİTELİĞİNDE O FOTOĞRAFLAR...

A+A-

Sarıyer Belediyesi’nde yaşanan rüşvet operasyonundan sonra Sarıyer Manşet Gazetesi Bahçeköy ile ilgili önemli belgelere ulaştı. İşte ilk belge “Belediyenin sadece temizlik işçisiydi” dediği Mahmut Yalçın protokolde ilk sıralarda yer alıyor.

Rüşvet operasyonundan sonra çıkan haberlerin ardından Sarıyer Belediyesi’nden Mahmut Yalçın’ın Bahçeköy sorumlusu olarak protokolde yer almadığı ile ilgili açıklama gelmişti. Tüm bu olaylar ve açıklamalardan sonra Sarıyer Manşet Gazetesi’nin ulaştığı fotoğraf ve belgeler Mahmut Yalçın’ın Bahçeköy’deki görevini açıkça ortaya koyuyor. Bu fotoğraftan sonra kafalarda oluşan tek soru işaret: Eğer sadece temizlik işçisi olarak işe alındıysa, Bahçeköy sorumlusu değilse, Mahmut Yalçın nasıl olur da hiçbir yetkisi olmadan protokolde yer alıyor?

mansetbufoto1_715353752.jpg
Yer: Bahçeköy Kapalı Spor Salonu Tarih: 23 Nisan 2009  

Bahçeköy Kapalı Spor Salonu’nda 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla tören düzenleniyor. Protokolde yer alanlar: Kemer Mahallesi Muhtarı Ahmet Özçelik, Merkez Mahallesi Muhtarı Muhittin Atmaca,  Garnizon Komutanlığını Temsilen Zekeriyaköy Jandarma Komutanı Aydın Üsteğmen, Bahçeköy Türkan Efe İlköğretim Okulu Müdürü ve Sarıyer Belediyesi’nin ‘Bahçeköy sorumlusu değildi’ dediği Mahmut Yalçın da iki muhtarın ortasında yer alıyor. Arka sırada ise siyasi parti temsilcileri ve şu anda tutuklu bulunan Yılmaz Tank bulunuyor.

mansetbufoto2_795335025.jpg
2. fotoğrafta ise Mahmut Yalçın, Yılmaz Tank ile konuşuyor…

BAHÇEKÖY SKANDALI İLE İLGİLİ TÜM BİLİNMEYENLER SARIYER MANŞET'TE OLMAYA DEVAM EDECEK.
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!

Bu haber toplam 5068 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT