1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Mahmut Yalçın MANŞET'e konuştu
Mahmut Yalçın MANŞET'e konuştu

Mahmut Yalçın MANŞET'e konuştu

Bahçeköy’de Sarıyer Belediyesi adına kaçak kat vaadiyle trilyonlarca lira rüşvet toplayan Mahmut Yalçın Sarıyer Manşet’e konuştu.

A+A-

Bahçeköy’de Sarıyer Belediyesi adına trilyonlarca liralık rüşveti topladıktan sonra elindeki belgelerle Sarıyer Savcılığı’na giderek suç duyurusunda bulunan olay adam Mahmut Yalçın tüm bilinmeyenleri Sarıyer Manşet Gazetesi’ne anlattı.

Mahmut Yalçın’ın suç duyurusunun ardından Sarıyer Cumhuriyet Savcısı Bayram Köroğlu’nun başlattığı soruşturma kapsamında Belediye Başkan Yardımcısı Recep Yel, Zabıta Müdürü Semra Kartal, Belediye Başkanı Şükrü Genç’in eski ortağı Rıfkı Fahrettin Aktaş ve Bahçeköy’ün eski meclis üyesi Yılmaz Tank tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Tüm bu yaşananlardan sonra gözler olayın kahramanı Mahmut Yalçın’a çevrilmişti. Ve herkesin peşinde olduğu Yalçın’ı Sarıyer Manşet buldu. Yaşananları tek tek anlatan Yalçın’ın iddialarını okuyunca şok olacaksınız!

- Mahmut Yalçın ne şekilde Bahçeköy sorumlusu oldu?

- Bahçeköy’deki rüşvet çarkı nasıl işlemeye başladı?

- Hangi firmalardan kaç lira alındı?

- İnanlar İnşaat'a Sarıyer Belediyesi ile eş zamanlı baskın yapılmasının nedeni ne? İnanlar İnşaat ile ilgili teknik takipteki ses kaydı kime ait?

- Paraların miktarlarını kim belirliyordu?

- Soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Yılmaz Tank ile Belediye Başkanı Şükrü Genç arasında şifreli telefon konuşmaları mı yapılıyordu?

- Mahmut Yalçın neden olayı savcılığa taşıdı?

- Mahmut Yalçın’ın suç duyurusunda bulunmaması için kim tarafından ne kadar para teklif edildi?

- Mahmut Yalçın’ın CHP üyeliği neden ve nasıl düşürüldü?

Tüm bu soruların cevabı ve Mahmut Yalçın’ın inanılmaz iddialarının tamamı Sarıyer Manşet Gazetesi’nin yeni sayısında olacak…

mhmylciniceri_690024023.jpg

Bu haber toplam 6945 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT