1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Liposuction Uygulaması ile Vücut Şekillendirme Yapmak Mümkün
Liposuction Uygulaması ile Vücut Şekillendirme Yapmak Mümkün

Liposuction Uygulaması ile Vücut Şekillendirme Yapmak Mümkün

Liposuction Uygulaması ile Vücut Şekillendirme Yapmak Mümkün

A+A-

 

Bölgesel yağlanma ve istenmeyen vücut ölçüleri bugün hemen herkes için ciddi bir sorundur. Sadece kilo vermeyle çözülemeyecek olan bu tür sorunlar için önerilen yöntemlerden birisi liposuction. Vücudun belli yerlerinde orantısız bir şekilde biriken yağların eritilmesi demek olan bu yöntem sizi zorlamadan istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Liposuction ile Vücudun Hangi Bölgeleri Şekillendirilir?

Liposuction hemen hemen vücudun her bölgesine uygulanır.

Genel olarak en çok tercih edilen yerler şöyle sıralanabilir:

- Bel çevresi ve göbek bölgesi

- Üst bacak ve iç bacak çevresi

- Basen bölgesi

 

Vücut şekillendirme sadece kilo vererek sağlanamayabiliyor. Tam olarak istediğiniz ölçüler için bazen farklı uygulamalar gerekebiliyor. Ancak aşırı derecede kilo vererek şekillendirebileceğiniz yerler için bu uygulama en iyi çözüm. Sizi zorlamadan ve aşırı derecede spor ve diyete gerek duyulmadan istediğiniz ölçüleri sağlayabilir.

Liposuction Kesin Çözüm mü?

Liposakşın olarak okunan bu yöntem sizi çok kısa bir süre içerisinde vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtarabilir. Derinin altındaki yağlara hızlı bir şekilde ulaşarak onların çözünmesini sağlayan bu yöntemle hemen bu yağlardan kurtulmanız mümkün. Ama bu tekrar yağlanma olmayacağı anlamına gelmiyor.

Genetik özelliklerden dolayı ve vücudumuzun genel yapısından kaynaklı olarak yağlanmaya yatkın bazı yerlerimiz olabilir. Bu yöntem sizin kısa bir süre içerisinde sağlıklı beslenme ve spor yapma konusunda motive olup iyi hissetmenizi sağlar. Eğer liposuction'dan sonra bu konulara dikkat ederseniz her zaman istediğiniz ölçülerde bir vücuda sahip olabilirsiniz.

https://trioklinik.com.tr/vucut-sekillendirme/

https://trioklinik.com.tr/yag-alma-liposuction/

https://trioklinik.com.tr/liposaksin-nedir/

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT