1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Lenovo Teknik Servisi Tarafından Sunulan Hizmetler
Lenovo Teknik Servisi Tarafından Sunulan Hizmetler

Lenovo Teknik Servisi Tarafından Sunulan Hizmetler

Lenovo Teknik Servisi Tarafından Sunulan Hizmetler

A+A-

 

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar vb. gibi çok sayıda teknolojik ürünün üretimi ve satışını yapan en güvenilir markalar arasında Lenovo da yer alıyor. Lenovo ürünleri kaliteli olması ve bununla birlikte oldukça uzun süre dayanıklı olduğu için müşteriler tarafından yoğun şekilde tercih edilen ürünler arasına girmiş durumda bulunuyor. Fakat birçok üründe bazı sorunlar yaşandığı gibi Lenovo marka ürünlerde de bazı sorunlar yaşanabiliyor. Yaşanan arızalarda ise müşteriler genellikle kaliteli bir seviş bulmakta zorlanırlar. Lenovo servis hizmeti sayesinde müşteriler kaliteli hizmet almanın tadını çıkarıyorlar. Yüksek seviyede müşteri memnuniyeti alan bu site sunduğu geniş hizmet servisi ile de adından oldukça fazla söz ettiriyor. Cep telefonu, diz üstü bilgisayarlar, notebooklar ve masa üstü bilgisayarlar başta olmak üzere diğer alanlarda da gerekli destek sağlanıyor.

Lenovo Notebook Servis Hizmeti

Lenovo notebook seçenekleri ile de müşterilerine hizmet sunan bir firmadır. Servis firması notebook hizmetinde oldukça büyük önem taşıyan yedek parça noktasında müşterilerine geniş bir hizmet sunuyor. Notebooklarda yaşanan teknik sorunlar ya da diğer sorunlar kısa sürede çözümlenerek müşterilere kısa sürede geri dönüş yapılıyor. Lenovo notebook servisi ile müşteriler yaşadıkları her türlü sorunu garantisi olsun veya olmasın yetkili servise getirmeleri halinde yetkililer tarafından gerekli incelemeler yapılır. Garanti kapsamına girmeyen ürünlerden de fazla bir ücret talep edilmiyor.

Notebook Arızalarının Çözümü

Servis firması olarak Lenovo notebook servisi işlemleri ile yaşanan arızalar kısa sürede gideriliyor. Bilgisayarların yavaş çalışması, şarjın uzun ömürlü dayanmaması gibi sorunlar karşısında da yaşanan sorunların çözülmesi için gereken destek kısa sürede müşterilere ulaştırılır ve tamir işlemi tamamlanarak müşterilerin adreslerine sağlam bir şekilde gönderilir.

Lenovo Laptop Servisi

Lenovo laptop servis de müşterilerden yoğun ilgi gören servis seçenekleri arasında yer alıyor. Laptoplarda yaşanan sorunları servise bildiren müşterilerle firmanın yakından ilgilendiği görülüyor. Yedek parça sorunu, teknik sorunlar, donanımsal sorunlar vb. gibi çok sayıda sorunun çözümü kısa sürede yapılıyor. Laptop kullanımında sıkıntı yaşayan bireylerin yapmaları gereken tek şey ise servisi aramak ve gerisini yetkili servise bırakmaktan geçiyor.

 

Bu haber toplam 456 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT