1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Led tabela İstanbul
Led tabela İstanbul

Led tabela İstanbul

A+A-

Led tabelalar, tabelaların ışıklı, canlı, hareketli versiyonlarına verilen isimdir. Led tabela istanbul ile durağan tabelalar yerine ışıklı, daha dikkat çeken bu tabelalar son 3 yılda popülerliğini gitgide arttırmış en çok kullanılan tabela çeşitleri arasında yerini almıştır.

 

Geleneksel durağan tabelalar sürekli sizi gören insanlarda merak uyandırmaz, ve dikkat çekmeyen bir hal alır. Ancak led tabela anlayışı bu düşünceyi geride bırakmış, tabelanızın her zaman dikkat çeker bir hale gelmesini sağlamıştır. Örneğin; restaurant işletmecisisiniz, yaptıracağınız standart tabelada menü fiyatlarınızın yer alması mantıklı değil, çünkü fiyat her değiştiğinde tabela değiştirmek mantıklı olmayacaktır. Bu sebeple led tabela yaptırmak, ilerleyen süreçte tabelanın güncellenmesi için çok ideal bir yaklaşım olacaktır. Hem de gece ve gündüz ışığında çok kolay görüntülenebilmektedir. Unutmayın; led tabelalar bilgisayar programı aracılığı ile güncellenebilen mükemmel bir tabela çeşididir. Standart olarak kırmızı renkteki tabelalar en çok kullanımda olduğu için çoğu kişi yalnızca kırmızı olarak üretildiğini düşünür. Ancak led tabelalar kırmızı, beyaz, yeşil renklerinde de üretilebilmektedir. Dilerseniz logonuza veya markanıza en uygun renkleri seçerek tabela yaptırabilirsiniz. Led tabela sahibi olmak için fetihled.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Led tabela istanbul’da yaptırmak istiyorsanız iyi bir led tabela yaptırmanızı öneriyoruz. Kaliteli malzemelerden hazırlanmış led tabelaların güç tüketimi daha düşük olacağından elektrikten tasarruf edeceğinizi ve fiyat oranlarının birbiri ile orantılı hatta kaliteli malzemelerden üretilen led tabelanın uzun vadede daha karlı olduğunu göreceksiniz. Çünkü kötü malzemelerden üretilen led tabela satın alma fiyatı düşük olmasına rağmen sürekli kullanımda çok güç tüketimi yapar ve elektrik faturası yüksek gelir. İyi malzemelerden üretilen led tabelalar ise satın alma sırasında biraz daha pahalı ancak sürekli kullanımda elektrik faturasını etkilemeyeceği için daha karlıdır. Led tabelalar elektronik oluşuyla çok elektrik faturası getireceği yönünde bir algı olsa da aslında bu yanlıştır. İyi bir led tabela yaptırmanız halinde elektrik faturanızı olumsuz etkilemeyecektir ve led tabela fazla güç tüketimi yapmayacaktır.

 

Led tabelalar renkli, istediğiniz ebatta olabilir. Tek yapmanız gereken alanınızı ve renkleri tabelacınıza söylemek ve fiyat almak. Led tabela istanbul firması ile siz de hemen led tabela sahibi olabilirsiniz. Daha fazlası için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 2477 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT