1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 'Latitude' aşkı Renault’a yaradı
'Latitude' aşkı Renault’a yaradı

'Latitude' aşkı Renault’a yaradı

Sevgi Atalay’ın “Latitude” tercihi İstinye’deki Renault Mais Şubesi’ni memnun etti.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın Renault Latitude marka aracı tercih etmesi Sarıyer’de geniş yakı uyandırırken, birçok iş adamının da haberimizden hemen sonra aynı aracı tercih etmesine neden oldu. Ön koltuklarının masaj yapabilme özelliğine sahip olan Renault Latitude’ye karşı talep patlaması yaşandı. Birçok iş adamının İstinye’deki Renault Mais Şubesi’ne giderek sipariş verdiği öğrenildi.

İş adamlarına daha iyi hizmet verebilmek için İstinye Renault Mais yetkililerinin binaya yeni eklentiler yaptığı ve dekorasyonunda da bir takım yeniliklere gittiği belirtiliyor. İmardan sorumlu Teknik Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ın da binanın daha kullanışlı olabilmesi ve Latitude sevenlere daha iyi cevap verebilmesi için yetkililere çeşitli önerilerde bulunduğu da gelen bilgiler arasında…

ATALAY’DAN LATİTUDE AÇIKLAMASI
Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay diğer başkan yardımcılarından farklı olarak kullandığı Latitude marka makam aracı ile ilgili noter kanalıyla açıklama yolladı.

Avukatı Mebrure Genç tarafından yapılan açıklamada; “Müvekkilime tahsis edilen araba belediyenin tüm birim ve başkan yardımcıları için belediye hizmetlerinin görülmesi için tahsis edilen araçlar arasındadır. Müvekkilimin haberinizde yazıldığının aksine diğer başkan yardımcılarıyla aynı marka ve model tahsisliyken, araçta meydana gelen arızanın giderilememesi nedeniyle başka bir araç talep edilme zorunda kalınmıştır. Kendisi için yalnızca kullanıma uygun bir araç talebi yapılmış ancak marka ve model belirtilmemiştir. Diğer başkan yardımcılarından farklı bir aracın tahsis edilmiş olması talebin zaman olarak sonradan olması ve araç kiralama firmasının makam aracı olarak, kullanıma uygun başka bir aracın bulunmaması nedeniyledir. Renault Mais Binası ilgili olarak iddia edilen hususlar tamamen gerçek dışıdır. Binada yeni bir eklenti olmadığı gibi söz konusu firma ile hiçbir şekilde müvekkilimle herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.”

Bu haber toplam 1180 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

3 Yorum