1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kutu Oyunları Hobisi
Kutu Oyunları Hobisi

Kutu Oyunları Hobisi

A+A-

NeoTroy Games 2016 senesinde yaptığı atılım ile kutu oyunları sektöründe oldukça ses getirdi. Ürün yelpazesindeki kutu oyunları genç ve yetişkinlere sınırsız eğlence vaat ediyor. Örnek verecek olursak lisansını aldıkları Catan oyunu Amerika’da Monopoly ve Tabu ‘nun satışlarına ulaşmak üzere.

En eğlenceli hobilerden birisi olan Kutu Oyunları sizin arkadaşlarınızla etkileşim halinde keyifli saatler geçirmenizi sağlar. Bu hobi sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, can sıkıntınıza çare bulabilir, dijital oyunlardan uzaklaşabilir ve bir masa başında eğlenmenizi sağlayabilirsiniz. Monopoly ve Tabu bu hobinin temel taşları denebilir.

NeoTroy Games kendi oyunlarını tanıtıp pazarlamakla yetinmiyor ve popüler kutu oyunlarını da müşterilerinin beğenisine sunuyor. Örnek verecek olursak Hasbro’nun klasikleşmiş kutu oyunu Monopoly NeoTroy Games’in bünyesinde buluyor. Monopoly bütün kutu oyun severlerin favorisidir.

kutu-oyunlari-hobisi.jpg

Ayrıca Hasbro’nun lisans haklarına sahip olduğu, ülkemizde gençlerin çok sevdiği bir kutu oyunu olan Tabu yine NeoTroy Games’de bulunabiliyor. Tabu hepimizin bildiği üzere yasak kelimelerin olduğu kalabalık gruplarla oynanabilen bir oyun.

Yeni bir hobi arayışındaysanız ve kutu oyunlarıyla ilgileniyorsanız her türlü ihtiyacınızı www.neotroygames.com ‘dan karşılayabilirsiniz.

Bu haber toplam 2621 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT