1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kütahyalı, Hayali Temeli sordu
Kütahyalı, Hayali Temeli sordu

Kütahyalı, Hayali Temeli sordu

Sarıyer Manşet Gazetesi araştırmacı haberciliği ile gündem yaratmaya devam ediyor. 'Şükrü Genç’in Hayali Temeli' Beyaz TV’de tartışıldı.

A+A-

İlk kez Sarıyer Manşet Gazetesi’nin ortaya çıkarttığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 7 Ocak 2012’de Sarıyer’de temelini attığı nikâh salonunun, projesinin dahi onaylanmadığının ortaya çıkmasıyla patlak veren “Hayali Temel” Beyaz TV’deki Adalet Masası programında masaya yatırıldı.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın sunduğu programda Sarıyer Belediyesi'nin “Hayali Temel” skandalı enine boyuna tartışıldı. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in tüm ısrarlara rağmen katılmadığı programa canlı telefon bağlantısıyla katılan AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Genç hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Şükrü Genç’in Demirciköy’deki Kültür Merkezi’ni çürümeye terk ettiğini belirten Özdemir, tahsisi olmayan bir park için de ihale yaptığını söyledi.
Canlı yayına bağlanma cesareti gösteremeyen Şükrü Genç, Rasim Ozan Kütahyalı’nın telefonuna mesaj gönderdi.

Şükrü Genç 31 Aralık 2012 için tarih vermişti
Hatırlanacağı gibi Şükrü Genç nikâh salonu için ikinci kez tarih vermiş ve 31 Aralık 2012’de biteceğini söz vermişti. Ancak Genç’in verdiği tarihe 23 gün kaldı. Bakalım daha temeli bile atılmayan yerde nasıl nikâh kıyacak.


PROGRAMIN 1. BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

PROGRAMIN 2. BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT