1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kurumsal ve bireysel organizasyonlar için boğazda yat fırsatı
Kurumsal ve bireysel organizasyonlar için boğazda yat fırsatı

Kurumsal ve bireysel organizasyonlar için boğazda yat fırsatı

A+A-

Kurumsal ve bireysel organizasyonlar için özellikle son senelerde sıklıkla tercih edilen tekne ve yat kiralama organizasyonları hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Aklınıza gelen her türlü özel gün, eğlence, davet ve kutlama organizasyonlarının yanı sıra şirketlerin organize ettiği yemekli ve kokteyl organizasyonlar için boğaz turu alternatifini değerlendirebilirsiniz. Bireysel organizasyonlar olarak çoğunlukla düğün, doğum günü, mezuniyet, fasıl, yüzme turu, evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü kutlamaları gerçekleştirilir. Kurumsal organizasyon olarak da iş yemekleri, bayi toplantıları ve motivasyon gecelerini sıralayabiliriz. İstanbul'da uzun senelerdir tekne ve yat organizasyonları düzenleyen WebTeknesi firması bütçenizi zorlamadan sizleri ve davetlileri en iyi şekilde ağırlayabileceğinin garantisini veren profesyonel bir şirkettir. 2 kişiden 300 kişiye kadar yemekli ve kokteyl düzende hizmet verebilen firma turlarını 12 ay boyunca yaz-kış ayrımı yapmadan kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Firma filosunda bulunan tüm tekne ve yatların kaliteli ses sistemleri vardır. Müzik sistemini kullanmak için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez. Araçlar yemekli de kiralansa yemeksiz de kiralansa ses sisteminden ücretsiz olarak faydalanılabilir. Ancak canlı müzik talebi (fasıl, keman, gitar vb.) olursa ilave ücretler ödenmesi gerekecektir. Ekstra ücretler ödenerek alınacak diğer hizmetlere örnekler vermek gerekirse oryantal, lazer gösterisi, havai fişek ve özel süsleme hizmetlerini sayabiliriz. Hareket ve organizasyon sonu bitiş noktaları için de yatlarda çoğunlukla Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beylerbeyi ve Kuleli semtleri kullanılırken teknelerde ise Eminönü, Beşiktaş, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kabataş iskeleleri kullanılmaktadır. Daha farklı ve uzak yerlerden alım ve bitiş yapılması istendiği zaman da ilave ücretler ödenmesi gerekecektir. Firma, ücretsiz alım yerlerini kullandığı için marina, iskele vb. ücretleri alım yerlerinin kullanılması istendiğinde bu noktalarda ödenmesi gereken ücretler de müşterilere aittir.

Rezervasyon yaptırabilmek için firma ile anlaştığınız ücretin yarısını kaparo ödemesi olarak kendilerine elden ya da banka hesaplarına yatırarak göndermeniz gerekiyor. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyorlar. Kaparo ödemesi hem müşteri hem de firmanın kendisini güvende tutması için mutlaka surette gereklidir. Firmanın resmi internet sitesi www.bogazturu.com olup, oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Siteyi ziyaret ettiğinizde merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını ve organizasyon görsellerini bulacaksınız. Fiyatlar sayfasında tekne ve yatların kiralama ücretleri ile menü fiyatları da yazılıdır. Beğendiğiniz yatı kendiniz için ayırmak istiyorsanız rezervasyon işlemini hızlandırmalı ve mümkün olan en kısa süre içinde firma ile iletişim kurup rezervasyon yaptırmalısınız. Çünkü yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri tüm tekne ve yatlara yoğun bir talep vardır. Rezervasyonu ne kadar erken yaparsanız o kadar sağlıklı olacak ve beğendiğiniz tekne ve yatı müsait durumda bulma ihtimaliniz artacaktır. Özellikle bunaltan yaz sıcaklarını eğlenceli hale getirmek için boğaz ve adalar yüzme turu fırsatını kaçırmayın! Aileniz, iş arkadaşlarınız kısacası tüm sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirmek için yüzme turları en ideal olandır. Yüzme turları da diğer organizasyonlar gibi gruplara özel olarak yapılmaktadır, bireysel olarak katılım yapılması mümkün değildir.

Bu haber toplam 1660 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT