1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kullanışlı ve Uygun Cam Balkonlar
Kullanışlı ve Uygun Cam Balkonlar

Kullanışlı ve Uygun Cam Balkonlar

A+A-

Cam balkon, evlerde balkonların 4 mevsim kullanılması için tasarlanmış olan bir ekipmandır. Böylece soğuk kış aylarında bile, cam balkon sayesinde balkonda oturulur ve balkon rahatlıkla kullanılır. Yaz aylarında da, sıcaklığı engellemek için film şeridi olanlar mevcuttur. Bu film şeridi sayesinde, içeriye çok az güneş girer ve balkon soğuk bir şekilde korunur. Cam balkonlar, artık her evde görülmektedir. Son derece kullanışlı ve açılır kapanır olmasından dolayı tercih edilir. İstek durumunda yaz aylarında, sonuna kadar açılır ve balkon rahatlıkla kullanılır. Cam balkonların, farklı modelleri vardır. Bu modeller arasında, sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, asmalı cam balkon ve motorlu cam balkon yer alır.

Tüm modellerin üretimi ve satışı, İstanbul cam balkon tarafından yapılır. Üstelik sipariş durumunda tüm montaj işlemleri de firmaya aittir. Ürünün cam bölgeleri, kırılmaz özelliktedir ve darbelere dayanıklıdır. Üstelik kir tutmayan ve kolay temizlenebilir özelliktedir. Camların kolları ve pvc kısımları da, son derece zarif ve ince görünümdedir.

Cam Balkonların Fiyatları Ve Kullanımı

Cam balkon fiyatları, modeline göre ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Fakat ciddi anlamda uygundur ve rahatlıkla satın alınabilir. Kullanımı oldukça basittir ve pratiktir. Firma yetkileri geldikten sonra, kullanılışını ve bakımlarını detaylı olarak anlatacaktır. Bunun dışında, darbelere ve hasarlara dayanıklı olmadığu için, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. İlk olarak firma ile iletişime geçtikten sonra, eve gelip ölçüler alınır. İstenilen alan üzerinde çizimler yapılır ve üretime geçilir. Ardından istenilen modelin bilgisi verilir. Tüm modeller internet sitesinde ve kataloglarda mevcuttur. Kara verildikten sonra üretimler yapılır. Üretimler ve yapımlar, 5 iş günü sürmektedir. Daha sonra verilen adrese tekrar gelinir ve montaj işlemlerine başlanır.

Montajlar kolay olarak yapılır. Böylece evde yaşayanlar veya çevredekiler  rahatsız olmaz. Montajlar yapıldıktan sonra, kısa bilgilendirmeler ve dikkat edilmesi gerekenler aktarılır. Tüm bu işlemlerin sonunda cam balkonlar kullanıma hazır konuma gelir. Balkonlarda veya camlarda oluşan sorunlar için, firma telefon numarası günün her saati aktiftir. Destek almak veya sorunları çözüme kavuşturmak için mutlaka yazılı telefon numaralarından aranması gerekir.

Bu haber toplam 1017 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT