1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kullanışlı Hukuk Ofis Otomasyonu
Kullanışlı Hukuk Ofis Otomasyonu

Kullanışlı Hukuk Ofis Otomasyonu

Hukuk firmalarında ya da bürolarında çalışan avukatların süreç takiplerini kolayca yapabilmelerini sağlamak için hukuk bürosu otomasyonu sisteminin kullanılması iş işleyişinin başarılı olabilmesi açısından önem arz etmektedir.

A+A-

 

Hukuk firmalarında ya da bürolarında çalışan avukatların süreç takiplerini kolayca yapabilmelerini sağlamak için hukuk bürosu otomasyonu sisteminin kullanılması iş işleyişinin başarılı olabilmesi açısından önem arz etmektedir.

Ek olarak tüm çalışanların takvimlerinde yer alan toplantılarına zamanında yetişebilmeleri ve muhasebesel işlemleri organize etmek ve yaşanan tüm süreçlerden tüm ekibin haberdar olabilmesini sağlamak amacıyla da değer yaratmaktadır.

Hukuk ofis otomasyonu android cihazlar da dahil olmak üzere tüm akıllı cihazlarda rahatça kullanılabilmektedir. Böylece tüm çalışanlar ofis dışında olmasa bile yaşanan tüm gelişmelerden anlık olarak haberdar olabileceklerdir. Sistemin amacı tüm çalışanların iş hayatındaki süreçlerinin kolaylaştırılmasını sağlamak ve bilgi alışverişinin en doğru ve güncel şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır.

Hukuk Ofis Otomasyonunun Avantajları Nelerdir?

Hukuk bürosu otomasyonu sayesinde hukuk bürosunun yönetiminin başarılı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Sistemin kullanım kolaylığı ve elverişli yazılımı sayesinde çalışanların zamanlarının en doğru ve verimli bir şekilde geçirilmesinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Sisteme her yerden ulaşabilme imkanı sayesinde tüm ekiple ilgili yaşan olumlu ya da olumsuz gelişmelerden her zaman haberdar olunabilmektedir. Aynı zamanda sistem üzerinden çalışanlara iş ataması yapılabilme imkanı da sağlanmaktadır.

Hukuk Ofis Otomasyonunda İşlerinizi Kolaylaştıracak Özellikler

1. İletişim Rehberi

Sistem aracılığıyla firmanıza ait müvekkil portföyü oluşturarak kurumsal ya da bireysel tüm müşterilerin iletişim bilgilerini kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda müvekkil dosyası oluşturarak müvekkile ait a' dan z'ye tüm dosyalara ulaşmanız da mümkün kılınmaktadır.

2. Dosya İşlemleri, İş Takip Süreçleri ve Gelişmeler

Müvekkillere ait tüm süreçler (dava, ödeme, icra ve danışmanlık hizmetleri) düzenli ve başarılı bir şekilde yönetilebilmektedir. Bu sayede hızlı bir şekilde ulaşılması gereken tüm dosyalar ya da raporlara hızlıca ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır.

3. Ön Muhasebe İşlemleri

Muhasebeyle ilgili yapılan tüm işlemler sistem üzerinden izlenebilmektedir. Bu sayede gelecek ve yapılacak ödemelerle ilgili tüm bilgiler düzenli bir şekilde kayıt altına alınacaktır.

4. Etkinlikler, Takvimler ve Hatırlatmalar

Hukuk ofis otomasyonu sayesinde tüm etkinlikler ve toplantı organizasyonları tüm çalışanlar tarafından takip edebilmektedir. Ayrıca hatırlatma aracı sayesinde dava süreci için öneli olan tüm zamanlamalar rahatça takip edilebilmektedir.

 

Bu haber toplam 290 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT