1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Küçük olmasını dert etmeyin
Küçük olmasını dert etmeyin

Küçük olmasını dert etmeyin

Penis boyu kısalığı, penis boyutu küçüklüğü birçok erkeğin cinsel ilişkide korktuğu ve çekindiği bir sorundur. Artık doğal yöntemlerle penis boyu uzatılıp boyutları büyütülebiliyor. Penis boyu uzatma ameliyatı yerine doğal yöntemleri tercih edenler biraz

A+A-

Penis Boyunu Uzatma Yolları

 

Penis boyu kısalığı, penis boyutu küçüklüğü birçok erkeğin cinsel ilişkide korktuğu ve çekindiği bir sorundur. Artık doğal yöntemlerle penis boyu uzatılıp boyutları büyütülebiliyor. Penis boyu uzatma ameliyatı yerine doğal yöntemleri tercih edenler biraz sabırla boyutlarda memnuniyet verici bir iyileşme sağlıyor.

 

 Penis Büyütme

 Erkeklerin için ilk cinsel deneyimde partnerini mutlu edip edememesi onlar için çok önemlidir. Bunun için de penis büyüklüğünün yeterli olup olmadığına dair endişe duyulur. Hatta bazen bu korku ve endişe oldukça fazla olabildiği gibi ereksiyon sorunlarına kadar gidebilir.

 

 Ortalama bir penis boyu 9,2 cm olup ereksiyon halinde 13 cm civarıdır. Birçok kaynakta cinsel ilişki için 10 cm penis uzunluğu yeterli kabul edilir. Penisin küçük olduğunun düşünülmesi için ölçülerin bu değerlerden 2-3 cm az olması gerekir. Penisin cinsel ilişkide vajina çeperlerine temas etmesi ve rahim ağzına ulaşması vajinal orgazm için yeterli kabul edilir. Ortalama ölçülerden daha kısa ve ince penis ölçülerine sahip olanlar penis büyütme yöntemleri ile normal boyutlarda bir penise sahip olabilir.

 

 Penis büyütme yöntemleri ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere 2 kategoridedir. Ameliyatsız penis büyütme popüler olup farklı yöntemlerle penis boyu uzatılır.

 

 Ameliyatsız Penis Boyu Uzatma

 

 Erkeklerin hem kafasını kurcalayan hemde canını sıkan penis boyu problemi ameliyatsız hallediliyor. Ameliyatsız penis boyu uzatma yöntemleri yanında sağlıklı beslenerek penis boyu uzatmaya destek olmak gerekiyor. Alkol ve sigaradan uzak durulması, bol su içilmesi, damar yolları ve kan dolaşımına olumlu etki ettiğinden penis boyunun uzamasında etkili oluyor. Şimdi ameliyatsız penis boyu uzatma yöntemlerini tek-tek ele alarak nasıl yapıldığı hakkında bilgi verelim.

 

 Egzersizle Penis Boyu Uzatma

 

 Egzersizle penis boyu uzatma son derece etkili olup penis hem uzatılabilir hem de kalınlaştırılabilir. Öncelikle kasık bölgesinin temiz olması gerekir. Çekme ve sıkma egzersizleri ile penis boyu ve kalınlığı zamanla değişmektedir.

 

 Çekme yönteminde penis inik halde iken başından tutularak vücuttan ileriye doğru çekilerek 1 dk boyunca gergin bir şekilde beklenir. Çekme egzersizi aşağı, yukarı, sağa ve sola 1'er dakika yapılır. Penis boyunu uzatan son derece etkili bir egzersizdir.

 

 Sıkma egzersizinde penis bir kremle kremlenir. Sağ ve sol işaret parmağı ile baş parmak penis kalınlığında O şekline getirilir. Yarı ereksiyon halindeki penis dipten penis başına kadar parmaklarla sıkılarak kaydırılır. Her iki elle her seferinde 3-4 sn sürecek şekilde sıkma uygulanır. Penisi kalınlaştıran bir egzersiz olup uzamasına da yardımcıdır.

 

 Flex Yöntemi İle Penis Boyu Uzatma

 

 Penis boyutunu büyütme yanında ereksiyon ve erken boşalmaya kadar birçok soruna karşı destek olan bir egzersizdir. Kasık bölgesindeki kemikler günde 40-45 kez sıkıştırıp bırakılır. Penis boyutunda ciddi artık sağlayan bir yöntemdir.

 

 Jelq Yöntemi İle Penis Büyütme

 

 Erken yaşta başladığında penis boyunu 7 inç uzunluğuna kadar çıkarabilir. Kan akışını arttırdığından penis hücrelerini büyüterek boyutunu uzatır. Egzersizden önce penis ve çevresi sıcak bir bezle ıslatılır. Baş ve işaret parmağı ile penis ucuna baskı yapılarak kan akışı kesilir. Diğer elle penis kavranır. Böylece hücrelerde çok daha fazla kan toplanır.

 

 Baş ve işaret parmağı ileri geri hareket ettirilirse kan akışı çok daha geniş bir çevreye yayılacağından penis boyunun büyümesi daha da kolaylaşır. Jelq yöntemi 25-30 dakika boyunca uygulanabilir. Penis gövdesini sıkma sırasında nefes almak, gevşetildiğinde nefes vermek önemlidir. Arada kanı harekete geçirmede penisin bacağa veya göbeğe vurulması etkiyi daha da arttırır.

 

 Bitkisel Takviyeler, Vakum Pompası ve Kremlerle Penis Boyu Uzatma

 

 Bazı hap, krem veya bitkisel ürünler de penis boyu uzatmada kullanılabiliyor. Önemli olan güvenilir bir üreticiden denenmiş ve onaylı bir ürünün kullanılmasıdır. Başarısı kanıtlanmış ürünler hayal kırıklığı yaşatmayacağı için penis boyu uzatmada kullanılabilir.

 

 Vakum pompası bilinen klasik penis büyütme yöntemlerindendir. Penis vakum pompasına yerleştirilir. Havayı emen bir mekanizmada olan vakum pompası penis içine normalden daha fazla kan çekerek çok daha dik ve uzun durmasını sağlar. İktidarsızlıkta da kullanılan bir cihazdır.

 

 Özgüveni arttıran penis boyu uzatma, cinsel ilişkiden daha fazla haz alınmasını sağlar. Penis boyunun uzaması ile kan kan akışı daha sağlıklı bir hale gelir. Partnerin yeterli seviyede zevk alması yanında erkek penis bölgesini daha da estetik kılar.

 

 

 

 

Bu haber toplam 1326 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT