1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Küçük Bir Hatıra; Bebek Magnetleri
Küçük Bir Hatıra; Bebek Magnetleri

Küçük Bir Hatıra; Bebek Magnetleri

A+A-

Baby shower partisi ya da diş buğdayı partisi hatta özellikle bebeğin 1 yaş doğum günü partisinde ritüel haline gelmiştir, katılımcılara küçük bir hatıra hediyesi takdim etmek. Bu partilerde her şeyi bütçenize göre ayarlarsınız. Maliyet düşürmek için de vereceğiniz partide için ekonomik hediyelere yönelebilirsiniz.

Bu kapsamda, Bebek magnet seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hem ekonomik hem de kişiselleştirilebilir tasarıma sahip bebek magnet modelleri.  Üretimleri ise uzun sürmeyip, çok kısa zamanda teslim edilebiliyor.

Bebek Magnet Seçenekleri

Aynaya ya da kapak açacağına sahip veya fotoğraflı bebek magnet ürünlerine çok uygun fiyata erişebilirsiniz. Farklı tip ve boyutlarda hazır bebek magnetleri de satın alabilirsiniz, bebeğinize özel hazırlanmış bir tasarım sipariş edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş bebek magnet modellerinin hazır olanlara kıyasla üretim süreci daha uzun sürebilmektedir. Kişiselleştirilmiş hediye seçimlerinde siparişi fazla geç bir zamana bırakmamakta fayda var. Ayrıca son dakika bir sürpriz ile karşılaşmamak için bebek magnet üreticisinden mutlaka örnek bir ürün ya da sipariş vereceğiniz bebek magnet modelinin bütün detaylarını talep edin.

Farklı Tarz Olsun

Bebek magnet tasarımlarında üreticiler artık farklı seçeneklere yönelmeye başladı. İsteğe göre kokulu taşlardan bebek magnet tasarımı bile yapılabiliyor. Badem şekerli olanlarından, üstüne not alınabilecek magnetler bile üretilebilmektedir. Doğayı ve yardıma muhtaç insanlar ve hayvanları düşünerek de sivil toplum kuruluşlarının bebek magnet üretimlerine bakabilir, satın alacağınız magnetlerin gelirini bağışlayabilirsiniz.

Eğer bütçenizde sınır yok ise taş üzerine de boyama yapılan bebek magnet tasarımlarıyla her bir bebek magnet tasarımın farklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflı Magnetler

Fotoğraf konulacak alanı boş bırakılarak hazırlatacağınız bebek magnet tasarımıyla davetlilerinizin çok hoşuna gidecek. İçine fotoğraf konulan bebek magnet tasarımlarını bebeğinizin partisinde hazır bulundurun. Çok moda olan polaroid fotoğraf makinasıyla partide çekilmiş fotoğrafları davetlilere armağan ederek bebek magnet tasarımının içine yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin partisinde bir konsept belirleyin

Doğum günü, yeni doğan ya da ilk diş buğdayı partisinde bir konsept belirlerseniz eğer, emin olun bebek magnet tasarımına karar vermeniz de bir o kadar kolay olacaktır.

Ekonomik hediyeler arasındaki en üst sıralardaki yerini kaptırmayan bebek magnet çeşitleri, hem kolay taşınabilir hem de pratik hediye seçeneği olduğu için bir çok kişi tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Magnetler kullanım amaçlarına sadece buzdolabı süsü olmaktan çıktı. Ofis masasında bile hatıralarınızı sergileyebilirsiniz. Size gelen bebek magnet hediyenizi de masanızın metal bir kısmına yerleştirebilirsiniz.

www.cikolataatolyesi.com.tr adresinde birbirinden farklı modelleri inceleyebilir ve uygun fiyattan satın alabilirsiniz

Bu haber toplam 3655 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT