1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. KOTON MODA ÖNCÜSÜ
KOTON MODA ÖNCÜSÜ

KOTON MODA ÖNCÜSÜ

A+A-

Giyinmek konusunda baya bir zorlanılacak döneme girilmekte . Çok çeşitli kıyafetlerin arasından işe giderken ayrı , gezmeye giderken ayrı kıyafet seçmek hem kadınları hem de erkekleri çok fazla yoruyor . Bu bakımdan Koton bu sorunları tamamen ortadan kaldırmak adına yarattığı unisex kıyafetlerle her iki cinse de bir rahatlık getiriyor.  Koton Elbise Modelleri çok doğru bir şekilde öğrenmek için hanımların dünyasına bekleriz. Tahminler üzerine iş yerlerinde öyle püfür püfür uçuşan elbiseler hoş karşılanmıyor . Erkekler ise daha çok klasik giyinmek durumunda kalıyor.

Kadınlar için işten çıktıktan sonra farklı ortamlarda da kullanabilecekleri kıyafetler tasarlanırken , erkeklere de jean içindeymiş gibi rahat hissettirecek tarzda şıklık ve özgürlüğü üzerinde bir arada taşıyan pantolonlar üretildi . Koton perakende satış firmasının amacı tamamen ihtiyaca yönelik olmakla birlikte aynı zamanda tarz sahibi metropol insanlarının kafasındaki stilleri hayata geçirmek . Hiç durmadan , çalışmalarına ara vermeden devam eden stilistler sayesinde bunu başarmakla kalmıyor , her anlamda ortaya harika bir başarı planı koyuyor .

Gardroplar sezonun koşullarıyla Koton giyim sayesinde uzlaşıyor . Trendleri yakalayan şık ve kullanışlı ofis kıyafetleri , daha çok resmiyeti vurgulaması bakımından toprak tonları , griler , beyazlar ve siyahlardan oluşuyor . Diz üstüne kadar inen etek boylarının yanı sıra hakim yaka gömlekler , pudra blazer ceketler de , kahve trenchkoatlar Koton'un işe giderken kullanılan kıyafetlerinin öncü kombinlerini oluşturuyor.

İş yerinde rahatlık bakımından çok dar kombinler tercih edilmezken ayakkabı olarak da daha çok yarım topuklu stilettolar ya da ortopedik tarzdaki ince topuklular tercih edilebilir . Erkekler daha çok , çalışırken Koton'un tarz ve modelini bol tuttuğu blazer ceketlerini tercih ediyorlar . Blazer ceketlerin altına ise spor formdaki klasik ayakkabılar harika bir görüntü bırakıyor .

Kadınlar pantolon olarak daha çok beyaz tercih ediyorlar . Beyazın dışında ise mavi ve siyah tonları ön plana çıkıyor fakat dar paça pantolonlar iş yerlerinde yerini bu sene  Koton'da  sigaret pantolonlara bırakıyor . Sigaret pantolonların üzerine şal yaka bir gömlek ve düz yaka bir blazer ceket veya tam tersi olarak kombin edilebiliyor.

Çantalar genellikle orta boy kahve ve gri tonlarında kendini gösterirken aksesuarda yarı yarıya doğallık tercih ediliyor. Makyaj konusunda da kadınları yalnız bırakmayan Koton perakende satış firması kaliteli ürünleri ile hem sağlıklı ve kaliteli ürünler ortaya koyuyor hem de üretimin her alanında boy göstererek rakiplerine fark atmaya devam ediyor . Bu arada çanta kenarlarında kıyafet ile aynı tonda bir şal kullanımı da sık sık görülmekte.

Kadın iş giyim projesinde bluz ve gömlekler genellikle dar kesim olarak öne çıkıyor . Erkeklerde ise daha kavissiz ve düz kesimler bu sene pantolon içine sokuşturulmuş ve sade renklerden oluşuyor . Koton giyim her şeyi a ' dan  z' ye düşünerek hareket ettiği için erkeklerinde rahatlık ve şıklığı bir arada taşıyarak Koton ürünlerinin diğerlerine göre daha ön planda olmasını sağlıyor . Pantolonlar genellikle hafif spor kesim ve ayakkabılar da buna uyumlu olarak daha naturel çizgiler mevcut.

Desen olarak daha çok blazer ceketlerin üzerinde kullanılan kareler var , geri kalan kıyafetler daha sade ve yapısı bakımından karizma duruyor . Sokakta ise erkek daha özgür ve sıra dışı tarzı ile adeta pozitif enerji fışkıran kombinlerini bir arada kullanarak Koton firmasına minnettarlığını dile getiriyor . Aynı durum kadınlar için de geçerli olup aradaki tek benzerlik kadınların maskülenlikten uzak hoş bayansı bir hava sergiliyor olması , erkeklerinde erkeksi görüntüsünü her anlamda hissettirmesi .

Bu haber toplam 2466 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT