1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kombi Kullanımında Tasarruf Sağlayan Öneriler
Kombi Kullanımında Tasarruf Sağlayan Öneriler

Kombi Kullanımında Tasarruf Sağlayan Öneriler

A+A-

Son yıllarda hızla gelişen teknoloji ile birlikte artık ileri nesil özellikler kazanan Arçelik markalı kombilerde yıl boyunca aynı performansın alınabilmesi ve güvenlik amacı ile kesinlikle yıllık periyotlarda profesyonel Ümraniye Arçelik Servisi hizmetlerinden yararlanarak bakımının yaptırılması gerekmektedir. İleri nesil özelliklere sahip olan Arçelik markalı kombi modelleri teknolojilerine dair bilgi ve deneyim sahibi olan teknik ekipler tarafından bakım uygulamalarının yanı sıra arıza onarım çalışmaları da gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle son derece kaliteli bir kullanım elde edilebiliyor.

Üsküdar Arçelik Servisi kombi kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken ve böylelikle önemli oranlarda tasarrufların yapılabilmesine yardımcı olacak noktalar konusunda müşterilerine uyarılarda bulunuyor. Özellikle doğalgaz ve enerji faturalarını önemli oranlarda düşürebilme şansı sağlayacak Arçelik markalı kombi modellerine özel tasarruf önerileri ile artık çok daha ekonomik bir ısınma ve sıcak su ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Günümüz modern çağında Arçelik kombilerde doğalgaz ve elektrik tasarrufu sağlanabilmesi için Maltepe Arçelik Servisi uzman teknik ekiplerinin önerileri ise;

-Evde bulunulmayan ya da gece uyunduğu saatlerde kesinlikle kombilerin ekonomik moda alınması gerekir. Arçelik markalı kombi modellerinde bulunan eko modu daha düşük doğalgaz sarfiyatı ile hafif bir ısıtma sağlar ki böylelikle son derece ekonomik bir şekilde yoğun kullanımının bulunmadığı ya da evde olunmayan zaman dilimlerinde gereksiz doğalgaz tüketiminin doğalgaz faturalarında yükselmelere yol açmasının önüne geçilebilmektedir.

-Kombi bakımı çok önemlidir. Arçelik markalı kombilerin yıllık periyotlarda bakımlarının yaptırılması yaşanabilecek tıkanma veya filtre kirlenmelerinden dolayı doğalgaz tüketimi artarken, alınan ısı veriminin düşmesi ve buna bağlı olarak doğalgaz tüketiminin daha da artması doğalgaz faturalarının kabarmasına yol açar. Bu yüzden yıllık olarak kombi bakımlarının yaptırılması ve bunun profesyonel destek alınarak yaptırılması oldukça büyük bir önem arz ediyor. Ayrıca kombi bakımı sadece tasarruf elde edilebilmesi veya yüksek verimlilik elde edilebilmesi için değil aynı zamanda da güvenli doğalgaz kullanımı açısından da büyük bir önem arz ediyor. Bu gibi konulara dikkat ederek, kombiler ile doğalgaz gibi son derece kullanışlı ve modern bir yakıt sistemi ile ekonomik şekilde ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Bu haber toplam 2182 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT