1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Klasik Modeller Yeniden Gözde
Klasik Modeller Yeniden Gözde

Klasik Modeller Yeniden Gözde

Kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar, modanın evrime uğramasıyla birlikte artık sadece abiyelerle birlikte değil, günlük hayat içerisinde yapılan kombinlerle birlikte de tercih edilebiliyorlar.

A+A-

Kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar, modanın evrime uğramasıyla birlikte artık sadece abiyelerle birlikte değil, günlük hayat içerisinde yapılan kombinlerle birlikte de tercih edilebiliyorlar. Hoş bir görünüm sağlamanın öncüsü olan topuklu ayakkabılar, her geçen gün farklı tasarımlarla ortaya çıkıyorlar. Tüm dikkatleri topuklularla üzerinize çekebileceğiniz gibi farkınızı her daim hissettirebilirsiniz.

 

 

 

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2017 Trendleri

 

Topuklu ayakkabılar için 2017 sezonu adeta bir tasarım yarışına sahne oluyor. Son derece şık ve bir o kadar da özel tasarımlar, markalar tarafından kadınların beğenisine sunuluyor. Tarz oluşturmada ön plana çıkan modeller yeni sezon modelleri olarak tercih edilebileceği gibi aynı zamanda geçen sezonlarda daha arka planda kalan topuklu modelleriyle de fark yaratan kombinler oluşturulabiliyor.

 

Modern Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Modern hatlara sahip tasarımlarıyla birlikte topuklu ayakkabı modelleri 2017 yılında farklı bir rahatlığa kavuşuyorlar. Modern topuklular, sahip oldukları rahatlığın yanı sıra aynı zamanda dış kısımlarında yer alan tasarım detaylarıyla da sezonun trendi oluyorlar.

 

Modern topuklu ayakkabı modelleri içerisinde en çok ön plana çıkan tasarımlar, bantlı modeller oluyor. Bantlı topuklu ayakkabılar, ayak güzelliğini ön planda tutan oldukça yenilikçi tasarıma sahipler.

 

Tokalı topuklu ayakkabılar modern tasarımlar içerisinde en çok ön plana çıkan modellerden. Bilek kısmında bulunan tokayla birlikte ayağı tamamen sararak bilek güzelliğini ön plana çıkarıyor. Bilek hatlarını ön plana çıkaran yapısıyla oldukça özel tasarımlı modellerde tokanın inceliği ve kalınlığı değişkenlik gösterebiliyor.

 

Abiye topuklu ayakkabı modelleri; modern tasarım dendiğinde yeni sezonda akla ilk gelen modellerden oluyorlar. Abiye ayakkabılar modern olmalarıyla beraber her ortamda her zaman için tercih edilebilir özellikleriyle fark yaratıyorlar. Yapılacak kombin ile birlikte son derece şık bir görünüm oluşturabilmek abiye topuklu modellerle mümkün oluyor. Yeni sezon modasını yakalayabilmeye olanak sağlayan abiye modellerin üzerinde farklı detaylar bulunuyor. Gümüş detaya sahip olan tasarımlar bu sezonun trendleri arasında listenin baş sıralarında yer alıyor.

 

 

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Platform topuklu ayakkabılar 2017 sezonunun kadınlar tarafından en çok tercih edilen modelleri içerisinde bulunuyor. Topuklu ayakkabı modelleri 2017 içerisinde; rugan, süet ve deri modeller yer alıyor.

 

Platform topuklularda, tasarımlar alternatifleri son derece geniş. Ayağın bir kısmını açıkta bırakan ve üzerinde bantlar yer alan modeller sezonun dikkat çeken tasarımları arasında bulunmakla birlikte, tamamen kapalı olan ve üzerinde şık gümüş detaylar bulunduran modeller de dikkatleri çekiyor.

 

Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Resmi zamanlarda her zaman klasik topuklu ayakkabılar sadelikten gelen şıklığı oluşturmak isteyenler için ideal modeller oluyor. Topuklu ayakkabı tarihinden günümüze kadar varlığını sürdüren klasik modeller, düz renklerden oluşsalar da hatlarıyla ve topuk boylarının uzunluklarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. Klasik topuklularda bu sezon parlak tasarımlı modeller dikkat çekiyor.

 

Stiletto modeller, klasik topuklu ayakkabı modelleri içerisinde yer alan bir diğer tasarımlar oluyorlar. 1950’li yıllara kadar uzanan geçmişleriyle birlikte kadınların en sevdiği modeller arasında bulunuyor. Stilettolar, 2017 sezonuna yön veren topuklulardan olmalarıyla beraber bu sezon keskin ve zarif çizgileri görebilmek mümkün oluyor.

 

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2017 Renk Trendleri

 

Renk, topuklu ayakkabılarda tasarımla birlikte ön plana çıkan bir diğer değer olmaktadır.

 

Topuklu ayakkabı modellerinde 2017 sezonundaki renk trendleri; fuşya, pudra, bordo, camel, dore ve gümüş renkler oluyor. Renk trendlerindeki uyumu yakalamak, yapılacak olan kombinler için de hayati bir önem arz ediyor. Baştan aşağıya kusursuz bir görünüm oluşturabilmek için ten rengini ön planda tutmak da dikkat edilmesi gereken noktalardan biri oluyor.

Bu haber toplam 1491 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT