1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kıyafeti turnuvayı gölgede bıraktı
Kıyafeti turnuvayı gölgede bıraktı

Kıyafeti turnuvayı gölgede bıraktı

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay giydiği kıyafetle miniklerin ilgi odağı oldu.

A+A-

İlköğretim okulları arasında düzenlenen 2. Mini Voleybol Turnuvası Sarıyer Belediye Spor Kulübü’nün Halı Saha Tesisleri’nde 11 okul takımının katılımıyla gerçekleştirildi. Renkli anların yaşandığı turnuvada Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay giydiği kıyafetle miniklerin ilgi odağı oldu.

sevgiatalayic1.jpg

 
Soma’da hayatını kaybeden madencilerimiz anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in başlama düdüğüyle oynanan müsabakalara, Ayazağa Nilüfer Gökay, Yeniköy, Türkan Şoray, Sarıyer, Hürriyet, Ayazağa, Şair Nigar, Orgeneral Emin Alpkaya, Darüşşafaka ve Kocataş Barbaros İlköğretim Okullarının yanı sıra Sarıyer Belediyesi Voleybol alt yapısından minik sporcular da katıldı.
 
Sporun insan eğitimi ve gelişimine büyük katkılar sağladığının altını çizen Şükrü Genç; “Türkiye’de bir yıldız olan Sarıyer’i voleybolda da yıldız yapacağız çünkü sporla uğraşan minik bedenlerin yarının zeki ve başarılı bireyleri olacağına inanıyoruz. Daha önce olduğu gibi bundan sonrada belediye olarak bütün imkanlarımızı Sarıyerli çocuklar için seferber etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Nadir Günday, Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Semra Kartal, Yüksel Tutak ve Mustafa Tok’un verdiği hediyelerin yanı sıra, turnuvada kıyasıya mücadele eden tüm minik voleybolculara birer de madalya verildi. Sevgi Atalay giydiği kıyafetle miniklerin ilgi odağı oldu.
Bu haber toplam 6991 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

8 Yorum