1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kişiye Özel Çikolata İsteyenler Soluğu Tatlistan.com'da Alıyor!
Kişiye Özel Çikolata İsteyenler Soluğu Tatlistan.com'da Alıyor!

Kişiye Özel Çikolata İsteyenler Soluğu Tatlistan.com'da Alıyor!

A+A-

Artık aklınıza gelebilecek tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Bu ürünler arasında en çok ilgi gören çikolatalar ve kişiye özel çikolata dendiğinde de akla ilk gelen adres Tatlistan.com oluyor. Sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, doğum günü hediyesi olarak çikolata göndermeyi seçenler kısacası “özel hissettirmek” isteyenler kişiye özel olarak dizayn edilen çikolata çeşitlerini tercih ediyor. 

Tatlistan.com özellikle İstanbul içi siparişlerde son dönemde çok daha fazla ilgi görmeye başladı. 1. Sınıf kalitede Belçika çikolatası kullanarak tasarımlara imza atan bu sitede yaratıcılığın sınırlarını zorlayan çok sayıda seçenek var. “İyi ki doğdun” mesajı ve isim yazılı çikolatalar özellikle çiftlerin trend tercihi haline geldi. Çikolata kutusu üzerine istenen herhangi bir fotoğraf basılabiliyor ve bu sayede tasarım kişiye özel bir form kazanıyor. 

Üstelik gelen talepler doğrultusunda istenen her figürde çikolata modelleri dizayn edilebiliyor. Topuklu ayakkabı, takım logosu, pasta, çiçek, emzik, bebek, puro, kalp, ruj gibi çikolata gönderilecek kişinin öne çıkan özellikleriyle ilgili figürler çikolata formu kazandığında anlamlı bir mesaja da dönüşüyor.  Bu arada mesleklere yönelik çikolataların da Tatlistan.com adresinde en çok ilgi gören ürün grupları arasında olduğu belirtiliyor. 

Söz ve Nişan Çikolataları Artık Daha Gösterişli! 

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte çiftler rotasını söz ve nişan çikolatalarına çevirdi. Ancak artık en özel günlere eşlik eden bu çikolata çeşitlerinde klasik tasarımlar ilgi görmüyor. Tamamı el yapımı olarak hazırlanan ve çeşitli süslemeler ile bu özel günlere uygun bir duruş kazanan, konuklara da gururla ikram edilen çikolata çeşitlerinin yıldızı her geçen gün daha da parlıyor. Söz ve nişan çikolataları da isim yazılı sargılı olarak hazırlanarak kişiye özel bir görünüm kazanabiliyor. 

Çiftler bu özel tasarım çikolata çeşitleri için de tercihini Tatlistan.com adresinden yana yaparak geniş seçenek yelpazesinden faydalanıyor. En özel günlerde çikolata çeşitlerinin de özel olmasını isteyenler için onlarca tasarım seçeneği sunan Tatlistan.com geniş ürün gamıyla “özel hissettiren, gösterişli ve fark yaratan” çikolataya ihtiyaç duyan herkesin imdadına yetişmeyi başarıyor. Hatta kurumsal hediye ihtiyacının prestijli ve şık tasarımlarla karşılanması gerektiğinde de devreye giriyor ve beklentileri karşılayan tasarımlar sunuyor. 

Bu haber toplam 788 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT