1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kıbrıs Araç Kiralama
Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Araç Kiralama

A+A-

Kıbrıs Rent a Car kiralık araç ihtiyacınızı Kıbrıs’ın Ercan Havalimanı’nda karşılayan en doğru seçiminiz olur. Neden mi?

Çünkü; Kıbrıs araç kiralama yapacağınız firmada bulunan araçların bakımlarının periyodik olarak yapılmış olması ve size teslim edilmeden test sürücü yapılmış ve gerekli teknik kontrollerinin tamamlanmış olması gerekmekte ve Kıbrıs’ın en iyi firması Kıbrıs Rent a Car’da bu kesinlikle böyledir.

Kıbrıs araç kiralama yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

- Kıbrıs araç kiralama yapacağınız kiralama firması kurumsal ve mümkünse araç kiralama ağı bulunan bir firma olmalıdır.

- Yapılacak olan Kıbrıs Rent a Car firması ile yapılacak olan sözleşme dikkatlice okunmalı ve bu şekilde imzalanmalıdır.

- Kıbrıs rent a car firmasının olası bir araç arızasında müdahale edecek teknik destek ekibi bulunmalı ve sizi zor durumda bırakmamalıdır.

- Kıbrıs araç kiralama firmasının araçlarının periyodik bakımlarının ve araç kontrollerinin yapıldığından emin olduktan sonra aracınızı teslim almalısınız.

- Kıbrıs rent a car firmasının size konfirme ettiği aracı teslim edebilecek araç alternatifine sahip olduğuna ikna olmalı ve rezervasyon kurallarına uygunluk sağlayabilecekleri konusunda güven vermeli.

Araç kiralama konusunda güvendiğiniz ve tanıdığınız firmaları tercih etmeniz her zaman sizin için daha güvenli olacaktır. Hiç tanımadığınız bir araç kiralama firmasından teslim alacağınız araçta birçok problem yaşama olasılığınız olabilir ve işinizi aksatabilir, can güvenliğinizi riske edebilir ve sizi istenmeyen şekilde zor durumda bırakabilir. Bu yüzden kurumsal firmaları tercih etmek her zaman için size fayda sağlayacaktır.

Kıbrıs araç kiralama yaparken seçeceğiniz araç konusundaki huşular nelerdir?

* Bütçenize göre seçeceğiniz aracınız güvenli olmasına dikkat etmelisiniz

* Seçmiş olduğunuz aracın herhangi bir teknik arızasının bulunmamasının önemli bir detay olduğunu unutmamalısınız

* Bütçenize göre yakıt kullanımı olan bir araç seçmelisiniz

* Araçta olacağınız kişi sayısına göre araç seçmeye dikkat etmelisiniz.

Araç kiralama firmasının araç kullanımı için km sınırı olup olmadığını, hangi şartlarda kiralama hizmeti verdiğini öğrenmelisiniz. Ayrıca araç kiralama yaparken muhakkak sigortada yaptırarak kendinizi güven altına almalısınız. Günlük kiralamalarda özellikle olası kaza, hasar gibi sorunlardan dolayı sıkıntı yaşamamak için araç kiralama bütçenize sigortayı da dahil etmelisiniz. Böylelikle Kıbrıs’ta araç kiralama yaparken çok fazla sorun yaşamaz ve seyahatinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu haber toplam 862 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT