1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Keyifli Anlatımlar Dikkat Çeken Çizimler Pearson Yayınları İle Tamam Anne’de
Keyifli Anlatımlar Dikkat Çeken Çizimler Pearson Yayınları İle Tamam Anne’de

Keyifli Anlatımlar Dikkat Çeken Çizimler Pearson Yayınları İle Tamam Anne’de

Çocukların gelişimlerinin üzerinde anne ve babaların katkısı elbette çok büyüktür. Bu bazen vereceğiniz sevgi ve saygı ile, bazen de ona ayıracağınız zamanlarda yapacağınız aktivite ile de ilgilidir.

A+A-

Özellikle çocuklara kitap okumanın ve onlara kitap okuma alışkanlığının kazandırılması hayal dünyalarını genişletecek ve çok daha bilinçli kültürlü bir neslin gelmesini sağlıyor olacaktır. Bu konuda oldukça iddialı yayınları ile dikkat çeken Pearson kitapları, renkli çizimleri ve kolay okunabilir puntoları ile kitap okumayı daha keyifli bir hale getiriyor olacak.

Her Yaş Aralığında Kitap Okumanın Faydaları

Çocuk kendi okuma öğrenince kitap okur yanılgısı çökeli zaten oldukça uzun zaman oldu. Uzmanlar 1 aylık bebeğinize bile kitap okumanızın onu sakinleştirdiğini ve dikkatini size verdiğini söylüyor. Dolayısı ile her zaman evinizden eksik etmeyeceğiniz en önemli yardımcınız kesimlikle çocuk kitapları olacaktır. Çocukların anlayacağı dilden konuşan ve özellikle esprili, güzel nüanslar ile onlara hayaller kurduran Pearson yayınları kitaplarını inceldiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Kitaplar bazen doğru ile yanlışın arasında ki farkı, bazen ona söylemek istediğiniz ama nasıl anlatacağınızı bilemediğiniz en önemli olayları, onun hayal dünyasına yapacağı katkı gibi oldukça faydalı sonuçlar doğurur. Özellikle çocuklarınız kendini keşfetmeye başladığı zamanlarda kitaplarınızı beraber seçebilir ve onun heyecanını daha da arttırabilirsiniz.

Çocuk Kitaplarını Beraber Seçmenin Faydası

Çocuk kitaplarını beraber seçmenizin birçok faydası var. Hem ona söz hakkı vermiş olacak hem de onu kitap gelene kadar heyecanlandırmış olacaksınız. Online olarak sipariş edebileceğiniz Tamam Anne adlı internet sitesi sayesinde birkaç tık ile hemen kitaplarınızı seçmeye başlar ve sizlere ulaşmasını beklersiniz. Pearson yayın evinin birçok kitabın yer veren site üstelik bu denli kaliteli bir yayının kitabını uygun fiyatlar ile sunarak da sık sık kitap alışverişi yapmanıza imkân tanımış oluyor. O halde hemen https://www.tamamanne.com.tr/PEARSON,LA_256-2.html adresine giriş yağın ve açılan sayfadan çocuğunuzun yaşına uygun kitaplarınızı sipariş etmeye başlayın. Her yaş grubu için farklı anlatımlar ve farklı kategoriler hazırlayan yayın evi uzun zamandır aradığınızı sizlere Tamam Anne farkı ile ulaştırmış olacak.

Bu haber toplam 1039 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT