1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Ürünleri Upset’te
Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Ürünleri Upset’te

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Ürünleri Upset’te

A+A-

İstanbul Ataşehir’de tamamen yerli üretim olan Upset kesinitisiz güç kaynakları, güç elektroniği alanında çözümleri ile yüzlerce firma tarafından tercih ediliyor.

Evleriniz, ofisleriniz ve endüstriyel ortamlar için tasarlanan kesintisiz güç kaynağı ürünleri sayesinde yaşamınız kolaylaştırabilirsiniz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Nedir?

Kesintisiz Güç Kaynağı aynı zamanda İngilizcesi ile Uninterruptible Power Supply anlamına gelmektedir ve UPS olarak kısaltılmaktadır. Şebekeden gelen elektrik akımlarında ani yükselmeler, dalgalanmalar, çöküntülere karşı sisteminizi koruyan elektronik cihazlardır.

Kesintisiz güç kaynaklarının iki temel amacı vardır; birincisi şebekede oluşan olumsuz şartlara karşı sistemi korumaktadır. İkincisi ise şebekede meydana gelen kesintilerde sisteme yedek enerji sağlayarak 5 ile 10 dakika arasında bir elektrik sağlar. Bu nedenle jeneratör ile karıştırılmamalıdır. Acil işlerinizi tamamlamanıza olanak sağlarlar.

Sizler de %100 yerli üretim olan yerli mühendisler tarafından geliştirilen Upset kesintisiz güç kaynaklarını evleriniz, ofisleriniz ve endüstriyel ortamlarınızı için satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Gerek Türkiye’de gerekse dünyada pek çok kişi ve kuruluş tarafından kullanılan Upset kesintisiz güç kaynakları İstanbul Ataşehir’de üretilmektedir. 

Bu haber toplam 2529 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT