1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kayseri Asansörlü Taşımacılık
Kayseri Asansörlü Taşımacılık

Kayseri Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşımacılık işlerinde, şehir içi ve şehirler arası asansörlü taşımacılık talepleriniz için deneyimli kadro ile sorunsuz ve garantili nakliye hizmeti sunmaktayız.

A+A-

Eşyalarınızı firmamıza teslim etmeniz halinde firmamız güvencesi altında asansörlü taşıma ile taşınmaktadır. Yükünüzü taşımadan önce özel paketleme sistemi kullanarak eşyalarınız yerinde ve özelliğine göre paketlemekteyiz. Cam eşyaları farklı, mobilyalarınız farklı, koltuk ve kanepe gibi kumaş eşyaları farklı şekilde ambalaj yapılmakta ve taşınmaktadır.Eşyalarınız, Kayseri asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanırsanız hasar görmeden taşınır ve aynı gün içerisinde yeni evinize nakliye edilir. Şehirlerarası nakliye ve şehir içinde taşımacılık yaptırmak istiyorsanız Kayseri asansörlü taşımacılık işlemini profesyonellik ve kalite prensibiyle en uygun fiyatlarla sizlere sağlıyoruz.

 Nakliye olunacak şehir mesafesi, taşıma işleminin yapılacağı bina kat sayısı ve eşyaların durumuna göre temin edilecek nakliye aracımız fiyatlandırma sistemini belirlemektedir. Kadromuza yeni dahil ettiğimiz 18. Kata kadar uluşan Asansörlü taşıma aracımız sayesinde yüksek katlardaki eşyalarınızı daha kısa zamanda ve daha güvenle taşımaktayız. Yüksek apartmanların 18. katına kadar Kayseri asansörlü evden eve taşıma hizmeti sağlıyoruz. Asansör sistemi ile hem en kısa sürede eşyalarınız taşınır, hem de çizilmeden, hasar görmeden nakliyesi sağlanır. Kayseri' den Türkiye'nin her yerine nakliye hizmeti sağlıyor, expertiz hizmetimiz ile de eşyalarınızı yerinde keşif yapıyoruz. Taşınacak evin, nakliye maliyeti için öncelikle tespit/ analiz yapıyoruz.

 Taşıma işlemini gerçekleştirirken kullandığımız Kayseri asansörlü taşımacılık aracımız ile hem firmamızı hem de müşterimizi ekonomik olarak düşünmekteyiz. Bu sistem sayesinde çok daha ucuz yapılan taşıma işleminden müşterilerimiz de firmamız da gayet memnun. Yılların bize kattığı deneyimlerimiz sayesinde yaptığımız taşımacılık işlemlerinde müşterinin isteği üzerine hareket ederek işlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sektördeki deneyimimizle Kayseri asansörlü nakliye konusunda lideriz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sorunsuz taşıma istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylar için web sitemizi (www.kayseriasansorlutasimacilik.com) ziyaret edebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bu haber toplam 1556 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT