1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kart Printer
Kart Printer

Kart Printer

A+A-

Dünyaca ünlü markaları sizlere Türkiye distribütörlüğü ile sunan Perkotek, bu aşamada önem arz eden durumları da günümüze sunmayı ihmal etmemektedir. Birçok kişi tarafından değer gören ve artık kurumsal firmalarda sık sık görmeye alıştığımız kart printer ürünleri, www.perkotek.com güvencesi ile beraber bir tık kadar uzağınızda! banka, eğitim kurumları, hastane gibi alanlarda kullanıma açık olan bu ürün türlerinin 2 yıl ürün, 10 yıl da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Bu da ürün tiplerini çok daha makul ve çekici kılmak adına siz değerli kullanıcılar açısından önem arz etmesine yardımcı olmaktadır.

Hedef kitleler tarafından değer gören kart printer ürünleri, Perkotek güvencesi ile alternatif seçeneklerin sunulması sayesinde artık çok cüzi rakamlar karşılığında sizlere sunulmaktadır!

Kart printer ile dakikada 1 baskı!

1 dakika içinde 1 baskı alabileceğiniz bu ürünler ile beraber artık değişken kadronuz sebebiyle sahada görev yapacak olan personellerle alakalı sorun yaşama durumu söz konusu olmayacaktır. Bu nedenden dolayı da kart printer ürünleri çekiciliğini her anlamda üst sıralara taşıyor, hedef kitleler tarafından da değerlendiriliyor. Uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz ve herhangi bir sorun yaşamadan da sizlere kesin sonuçlar sunacak olan bu ürün türleri, makul fiyatlandırmalar doğrultusunda da bir tık kadar uzağınızdadır! Hemen bizimle iletişime geçerek siz de bu ürün türlerini görebilir ve en uygun fiyatlardan sipariş edebilmenin keyfini sürebilirsiniz. 

Bu haber toplam 842 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT