1. HABERLER

 2. SEKTÖREL

 3. Kararsız Kalanlara En Gözde Öğretmenler Günü Hediyesi
Kararsız Kalanlara En Gözde Öğretmenler Günü Hediyesi

Kararsız Kalanlara En Gözde Öğretmenler Günü Hediyesi

Alacağınız hediyeye karar vermekte zorlanıyorsanız, doğru adrestesiniz!

A+A-

Özel günler yaklaştıkça hediye telaşı da aynı seviyede artıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne de sayılı günler kaldığına göre artık hediye almanın vakti gelmiş demektedir.

Seçtiğiniz hediye hem anlamlı hem de işe yarar olmalı diyorsanız bu listeye kesinlikle göz atmalısınız. Birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı en gözde öğretmenler günü hediyesi sizleri bekliyor. Üstelik tüm ürünler öğretmenler gününe özel olarak tasarlandı.

 1. Öğretmene Özel Mesajlı Ahşap Defter

Ahşap malzemeden üretilen defter üzerine öğretmeninize iletmek istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Her öğretmenin beğeneceği mesajlı ahşap defter, en dikkat çekici öğretmenler günü hediyesi listesinde her zaman zirvede bulunuyor.

 1. Kişiye Özel 42 Parça Yapboz

En eğlenceli oyunlardan puzzle, şimdi özel fotoğraflarla hazırlanıyor. Öğretmeninizin fotoğrafını kullanarak tasarlayabileceğiniz yapboz tam 42 parçadan oluşuyor.

 1. Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri

 

 

Öğretmeninize onu ne kadar sevdiğinizi göstermek ister misiniz? Öğretmeninize sevdiğinizi büyük ölçüde kanıtlayacak ürünler arasında, masa saati, kupa bardak gibi birçok ürün yer alıyor.

 1. Öğrencili Öğretmenler Günü Çikolataları 25li

 

Sevimli öğrencilerin öğretmenler günü mesajı bu çikolatalar sayesinde daha da lezzetli oluyor. Bu süslü kutu içerisinde 25 adet çikolata bulunuyor, öğretmenler günü kutlama mesajı da cabası!

 1. Öğretmenler Gününe Özel Fotoğraflı Kare Yastık

 

Kişiye özel olarak üretilen yastıklar olmadan öğretmenler günü geçmez! Öğretmenler için tasarlanmış olan fotoğraflı kare yastık, öğrencilerin öğretmenlerine iletmek istediği mesajları içeriyor.

 1. Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

Birçok ödülü hak eden öğretmenlerimiz Oscar ödülünü neden kazanmasın ki? Yılın en iyi öğretmeni Oscarı’nı yine sizin öğretmeniniz kazanacak.

 1. Öğretmenlere Özel Kanaat Notu Defteri

 

Kanaat notu veren öğretmenlerimizi şaşırtmaya ne dersiniz? Kanaat notu defteri ve kendi adı yazan defterler renkli kaplarıyla da dikkat çekiyor. Şaşırtıcı bir hediye vermek istiyorsanız bu ürünü mutlaka listenize eklemelisiniz.

 1. Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Çerçeve

 

Canımız öğretmenlerimize verilebilecek en güzel hediyelerden birisi de güzel mesajların yer aldığı çerçevelerdir. Ahşap malzemeden üretilen çerçeve, öğretmeninize iletmek istediğiniz, sevginizi anlatan cümlelere de yer veriyor.

 1. Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

 

 

 

Her öğretmenin kendine has cümleleri vardır. Kimi zaman güldüren kimi zaman düşündüren bu klasik sözler, sizin belirlediğiniz şekilde hazırlanıyor. Üstelik öğretmeninizin fotoğrafı da ürün üzerinde yer alıyor.

 1. Öğretmene Özel Akrilik Kalp Saat

Özellikle kadın öğretmenlere hediye seçerken dekoratif ürünlere yönelebilirsiniz. Camdan daha dayanıklı ve kaliteli olan akrilik kalp saat, unutulmaz hediyeler arasında bulunuyor. Şık tasarıma sahip akrilik saat öğretmenler gününe özel olarak sizleri bekliyor.

 

 

Bu haber toplam 9921 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT