1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Karanlıkta Kalmadan Bize Mutlaka Ulaşın
Karanlıkta Kalmadan Bize Mutlaka Ulaşın

Karanlıkta Kalmadan Bize Mutlaka Ulaşın

  Her an insanların ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi doğal olaylar ya da teknik arızalar nedeni ile kesintiye uğrayabilmektedir.

A+A-

            Her an insanların ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisi doğal olaylar ya da teknik arızalar nedeni ile kesintiye uğrayabilmektedir. Kesintinin yaşanması birçok olumsuzluğu beraberinde getirir. Bir toplantı sırasında toplantının yarım kalması, evlerde beyaz eşyaların bozulması, işyerlerinde ve fabrikalarda üretimin durması gibi maddi ve manevi birçok zarar yaşatabilir. Kötü durumlara maruz kalmamak ve karanlığa mahkûm kalmamak için Güçbir jeneratör sizlere hizmet vermektedir.

            Güçbir jenerator olarak tüm jeneratör hizmetlerini, satış öncesi ve sonrasında sizlere sunuyoruz. Yakıt tiplerine göre dizel jeneratör ya da benzinli jeneratör modellerimizi seçebilirsiniz. İsterseniz 2. el ve marin jeneratör modelleri hizmetini alabilir, senkronizasyon sistemleri, jeneratör kabinleri, römork ve jeneratör römorku, kontrol panelleri ve alternatör hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Jeneratör satın alma, kiralama, servis hizmetleri, montaj, güç ve yer tespiti ile yedek parça hizmetlerimiz ile sizlere geniş ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizi bilgilendirmek amacı ile güç hesaplaması, elektriksel hesaplama, yakıt tüketimi ve hesaplamaları internet sitemizde bulunmaktadır.

            Uzun yıllardır jeneratör sektöründe hizmet veren firmamız, sürekli hizmet kalitesini arttırmakta ve gelişmeye her zaman devam etmektedir. Uzman kadromuz ile sizlere hızlı bir şekilde jeneratör montajı, bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri sunuyoruz. 7 gün 24 saat servis hizmetimiz, müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için devam etmektedir. Tüm hizmet detaylarımız hakkında http://www.gucbirjenerator.com/ adresini ziyaret edebilir ya da irtibat numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bizi arayın karanlıkta kalmayın.

 

Bu haber toplam 782 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT