1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kapı dedektörü
Kapı dedektörü

Kapı dedektörü

A+A-

Kapı dedektörü, genel olarak alışveriş merkezlerinde, adliye gibi kurumsal binalarda, emniyet birimlerinde güvenlik amacı ile kullanılan bir ürün tipidir. Temel olarak amacı ise vücutta yer alan metal yoğunluğunu algılamak ve bunu belirli seviyelere sabitlemektir. Toplam da 7 bölümden oluşan bu ürün tipi, her bölüm için farklı bir hassasiyet ayarı da yapabilme olanaklarını tanımaktadır. Dedektörler üzerinde yer alan sayaçlar ve alarm sayesinde geçiş durumları yapılırken metal yoğunluğu yüksek olan (silah, bıçak, bomba gibi…) can ve mal sağlığını tehdit eden silahları hemen tespit etmektedir.

Dedektörler direkt olarak radyo frekansı ve kızıl ötesi teknolojisi ile çalışmaktadır. Her bir metal parçanın yaymış olduğu frekansları yakalama özelliklerine sahip olan ürün türü, hassasiyet ayarlarına göre de uyarı ve tepki vermektedir. Güvenlik açığının ve ihtiyacının her geçen gün arttığı Türkiye’de, sizler de kapı dedektörü satın alarak tam kapsamıyla güvenlik önlemlerini arttırabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Birçok güvenlik açığını kapatan ve el dedektörü ile birleştiği zaman bizlere kesin ve kalıcı sonuçlar sunan bu ürün türü, var olan firmanızda suç işleme olasılıklarını da en aza kadar indirecektir. Çünkü sistem, sizler için direkt olarak herhangi bir sorun söz konusu olduğu zaman tespit işlemlerini tamamlayacaktır. Belirli genişlikte ve yükseklikte olan ürün türü, hem giriş, hem de çıkış konusunda ayrı ayrı güvenlik önlemleri sağlamaktadır. Bununla beraber üzerinde yer alan alarm sesinin seviyesi ve tonlaması da değişebilir. Herhangi bir gürültü yoğunluğu söz konusu olduğu zaman ise, tek başlarına çok fazla verimli olmayacaktır ama güvenlik ekiplerinin hemen müdahale yapabilmesi olanakları direkt olarak söz konusu olur. Dedektörün olmadığı bölümlerde ise herkesi tek tek arama durumu söz konusu değildir. Çünkü bu durum ister istemez sizlerin işletmesini tercih eden insanlar için olumsuz bir durum olarak ifade edilmektedir. Kapı dedektörü, kapı kısmında yaşanabilecek trafiği de en aza kadar indirgemesinden dolayı kitlelerin bir numaralı tercihi alanında yer almaktadır. Geçiş alanlarının kullanımına göre birden fazla dedektör de yan yana kullanılabilir ve güvenlik açıkları da bu kapsamda tamamen engellenebilir.

Biz de en sağlıklı hizmeti sizlerle buluşturabilme noktasında Perkotek olarak en kaliteli kapı dedektörünü sunmaktan geri kalmıyoruz. Üstün ve geniş kapsamlı arama özellikleri sağlayan bu ürün türü, her daim el dedektörlerinin algılamakta zorluk çektiği metal yoğunlukları bile algılama özelliklerine sahiptir. Kapı dedektörü, el dedektörüne göre boyutu ve daha alternatifli olmasından dolayı geniş alanları tarama özelliğine sahiptir. Perkotek, Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve sizlere sorunsuzca hizmet verme klasmanında da her geçen gün kendisini geliştirmektedir. Bozuk para, çanta, kemer tokası, anahtarlık gibi az metal kapsayan ürünlerin de herhangi bir şekilde taramaya takılmaması ve geçişlerden de tam izin alması durumu söz konusu olabilir.

Her geçen gün yaygınlığını arttıran ve kitleler tarafından tercih edilen bu ürün türünü sizler de çok cüzi miktarlar karşılığında satın alabilirsiniz. Tek tıkla sipariş etme olanağına sahip olacağınız gibi, ürünleri de Perkotek güvencesi ile satın almanız durumunda, herhangi bir sorun yaşasanız dahi, satış sonrası destek alma olanakları da sizlere direkt olarak yansıtılacaktır. O halde geç kalmadan hemen bizimle iletişime geçin, konuya ilişkin olarak çok daha detaylı ve kapsamlı bilgileri alabilmenin keyfini sürün. Sizlere bir telefon kadar uzaklıkta olan yetkililerimiz, her daim üstün vade de hizmetler sunmak adına günden güne çalışmakta ve kendisini geliştirmektedir.

Bu haber toplam 933 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT