1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kapalı Kasa Araçla Ev Taşıma
Kapalı Kasa Araçla Ev Taşıma

Kapalı Kasa Araçla Ev Taşıma

Kapalı kasa araçlarla ev taşımak oldukça kolaydır. Kapalı kasa araçlarımız, yağmur, kar ve fırtına gibi etkenlere karşı dayanıklıdır.

A+A-

Kapalı kasa araçlarla ev taşımak oldukça kolaydır. Kapalı kasa araçlarımız, yağmur, kar ve fırtına gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Özel süspansiyonlu özeliği ile eşyalarınız sarsmaz. Şoförlerimiz, yılların tecrübesiyle hareket etmektedir. Trafikte oldukça sakin olan şoförlerimiz, hızlı ve güvenli taşıma gerçekleştirmektedir.

 

 Taşımada Araç Farkı

 

            Özenle ambalajlama hizmeti, asansörün uygun pencere kurulması, paketleme ve eşyaların kapalı kasa araçlara yüklenmesi konusunda, Samsun evden eve firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Asansör aracımız ve kapalı kasa araçlarımız son modeldir. Son model araçlarla, güvenle taşıma yapan samsun nakliyat hizmeti, kısa zamanda gerçekleştirilmektedir.

 

 Yeni Adrese En Kısa Zamanda Taşıyoruz

 

            Yeni adrese, hızlı araçlarımızla, güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Asansörle eşya indirme işlemi, yüklemede olduğu gibi, pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kapalı kasa araçlarımıza yanaştırılan asansörle, hızlı bir şekilde eşyalar, Samsun nakliyat ile yeni adrese nakledilir. Eşyaların yerleştirilmesi ve paketlerini açılması için, özel bayan eleman tedarik edebilen firmamız, suya sabuna dokunmadan, evinizi pratik ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Hızlı taşıma hizmetinde en iyi çözümleri sizler için sunmaktayız.

http://www.ekolevdenevenakliyat.com/

Bu haber toplam 825 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT