1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar

Kanvas Tablolar

A+A-

Her insan –özellik ile kadınlar- odaların duvarlarına estetik bir görünüş, renk ve canlılık katmak için tablo asarlar. Koridorda ve özellik ile salonda tablo kullanımı yaygınlık ile görülür. Tablo sayesinde dar olan koridorlara başka bir ortam yaratılır ve ufak olan koridora renk gelip ferahlık sağlanır. Misafir geldiğinde çoğunluk ile salon odasında ağırlanır. Salonda da bu yüzden aksesuarlar ve tablolar ihtiyaç duyulur. Duvarın ortasına asılan tablolar göz temasına daha yakın olurlar. Çoğu kişi tabloları duvarın yukarısını asar, fakat yukarı asılan tablolar göze hitap etmezler ve ortama renk katmayabilirler.

Tablo Satışı

Asılacak olan doğru ve renklerinize hitap eden tabloyu bulmak da zordur. İmalatçı olan firmamız sayesinde sizlere kolaylık sağlamaktayız. Aradığınız çeşitlerde ve tarzda olan tabloları basit ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Şişli’ de yer almakta olan firmamız aynı zamanda internet üzerinden satış yapmaktadır. Aradığınız tarzda olan tabloları firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız sizler için birçok dekoratif tablo imal etmektedir. O yüzden iç mekana uygun olan her türlü tabloyu burada bulabilirsiniz. Her türlü tabloyu bulabileceğiniz gibi, kaliteli ve uzun süreli dayanıklılığı olan tabloları da firmamızda bulabilirsiniz. Stokta bulunan bütün tablolarımızı görebilirsiniz ve istediğiniz tabloyu satın alabilirsiniz.

kanvas-tablolar-2.png

Firmamızın İmal Ettiği Tablolar

Firmamız sadece dekoratif tablo imal etmek ile kalmaz. Herkesin zevklerine göre farklı tarzda ve çeşitte tablolar imal eder. Kanvas tablo arayışlarına girdiyseniz firmamızda kolayca bulabilirsiniz. Ahşap çerçeveyi de kapsamakta olan bu tablolara her açıdan baktığınızda desenleri görebilirsiniz. Kanvas tabloda kaliteli kumaş kullanmakta olan firmamız sayesinde ışık hemen hapsedilir ve yansıma yapmaz. Firmamız bunların yanı sıra yağlı boya tablo ve parçalı tablo da imal etmektedir. En az 2 parçadan oluşmakta olan parçalı tablolar sayesinde duvara estetik ve simetrik bir görünüş katabilirsiniz. Çoğu kişi parçalı tabloları nasıl asacağını merak eder. Parçaları aralarında 4 ya da 5 cm boşluk bırakarak asmak en doğrusu olacaktır. Yağlı tabloları ya da diğer tabloları da asarken simetrik olmasına özen göstermelisiniz. Mobilyaları da simetriğin içine dahil edebilirsiniz.

Detaylı bilgiler: http://www.tablocenter.com

Bu haber toplam 2743 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT