1. HABERLER

 2. SEKTÖREL

 3. Kameroğlu Metrohome Sayesinde Aktif Bir Yaşam Alanı Sizleri Bekliyor
Kameroğlu Metrohome Sayesinde Aktif Bir Yaşam Alanı Sizleri Bekliyor

Kameroğlu Metrohome Sayesinde Aktif Bir Yaşam Alanı Sizleri Bekliyor

A+A-

İstanbul içerisinde her zaman pek çok kaliteli gelişim alanı var ve Beylikdüzü de bunlardan biridir. Bu nedenle Beylikdüzü konut projeleriher zaman kaliteli bir liste oluşturuyor ve liste içerisinde yer alan tüm projelerin kaliteli ve güvenilir olduğunu görebiliyorsunuz. Bu aşamada karşınıza çıkacak olan en kaliteli ve en güvenilir olan projelerden biri Kameroğlu Metrohomeolacaktır. Bu proje sayesinde pek çok özelliğe sahip olabiliyorsunuz. Bir kere 112 dönümlük bir arsa üzerinde yer alan bu proje içerisinde okuldan hastaneye pek çok seçenek karşınıza çıkıyor. Özellikle de çocuklu aileler için en uygun seçenekleri sunuyor.

İçerisinde rezidansın da bulunmuş olduğu bu projede rezidans içerisinde 1+1 ve 2+1 seçenekleri sizlere verilecektir. Suites bölümünde ise karşınıza her zaman 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sunulacaktır.

Kameroğlu Metrohome Fiyat Seçenekleri

İlk olarak burada farklı fiyatlar karşınıza çıkabiliyor ama proje içerisinde de homojen bir dağılım olduğunu görebiliyorsunuz. İlk önce karşınıza çıkacak olan en düşük fiyat 259 bin TL oluyor. Karşınıza çıkabilecek en yüksek fiyat ise bunun karşılığında 1 milyon 150 bin TL oluyor. Aynı zamanda metrekare birim fiyatına bakacaksanız Kameroğlu Metrohome projesi içerisinde 4 bin TL ile 5 bin TL arasında farklılık gözüküyor.

Burada %30 peşinat öderseniz o zaman 48 ay taksit seçeneklerinden 0,85 faiz oranı ile evinize kavuşabilirsiniz. Kameroğlu Metrohome içerisindeki fiyatlar bu şekildedir.

 • 1+1 dairelerde 259.000 TL den başlayan fiyatlarla
 • 2+1 dairelerde 548.000 TL den başlayan fiyatlarla
 • 3+1 dairelerde 621.000 TL den başlayan fiyatlarla
 • 4+1 dairelerde 900.000 - 1.150.000 TL arasındaki fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kameroğlu Metrohome Hakkında Detaylar

İlk olarak burası Kameroğlu İnşaat tarafından yapılıyor ve bu aşamada karşınıza 5 adet blok çıkıyor. Burada ise 1690 adet daire bulunuyor. Beylikdüzü konut projeleriiçerisindeki en önemli projelerden biri olan bu yapıda, 1+1’den 4+1’e kadar pek çok seçenek karşınıza çıkıyor. Mayıs 2019 tarihinde ise teslim edilecek. Kameroğlu Metrohome projesi içerisinde bu özellikler söz konusudur.

 • Çocuk oyun alanları
 • Fitness merkezi
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Okul
Bu haber toplam 1017 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT