1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kamber Doğan'a BÜYÜK TEPKİ
Kamber Doğan'a BÜYÜK TEPKİ

Kamber Doğan'a BÜYÜK TEPKİ

Şok! Şok! Şok!!! Gazinocu Kamber Doğan’dan vatandaşa mülkiyet sözü…

A+A-

Akrabalarıyla beraber Sarıyer Belediyesi’ni mesken tutan gazinocu Kamber Doğan bu sefer de vatandaşa mülkiyet sözü vermeye başladı. Belediyenin önünde oturma eylemi yapan vatandaşlar “Kamber Doğan verdiği sözü tutsun” diyerek tepki gösterdiler.

Sarıyer Belediyesi, Tarabya Akıncılar Sokakta yeşil alan konumundaki özel bir arazi üzerinde bulunan 4 katlı bir binaya yıkım tebligatı gönderdi. Yaklaşık 40 yıldır burada oturduklarını söyleyen bina sakinleri Sarıyer Belediyesi’nin önünde oturma eylemi yaptı. Grup Belediye Başkanı Şükrü Genç ile görüşmek istedi. Uzun süren uğraşının ardından, gruptan 2 kişi temsilci olarak Şükrü Genç ile görüşmek üzere içeriye alındı. Görüşmede Pazartesi gününe kadar kendilerinden düşünmek için zaman isteyen Şükrü Genç’in, “Aranızda para toplayın ben de arazi sahibiyle de görüşüp sorunu çözmeye çalışacağım” dediği belirtildi. Toplanan vatandaşların “Arazi sahibi çok yüksek miktarda para istiyor. Şimdi aranızda toplayın deseniz 1000 TL toplayamayız. Çözüm nasıl olacak bilemiyoruz. Bize daha önce 18 uygulamasıyla sorununuzu çözeceğiz sözünü verdiler. Her gelişimizde aynı hikâyeyi dinliyoruz” diyerek tepki gösterdiler.

mulkiyeticeri_148841633.jpg

Kamber Doğan bize söz verdi
Öte yandan vatandaşlar, “Biz geçen sefer geldiğimizde burada Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay ve beyaz saçlı olan Kamber Doğan’la görüştük. Kamber Doğan bize “Sorununuzu 18 uygulamasıyla ben çözeceğim siz merak etmeyin’ diyerek belediye başkanının yanında bize söz verdi“ dediler. Orada bulunanların “Kamber Doğan’ın bir yetkisi yok ki size nasıl söz verir” sözleri üzerine ise vatandaşlar tepki göstererek, “Madem yetkisi yok belediye başkanı neden müdahale etmedi” dediler. Öte yandan eylem sırasında belediye binasında bulunan Kamber Doğan’ın abisi Ahmet Doğan oradan hızla uzaklaştı.

Bebek’te bir gazinonun sahibi olan Kamber Doğan’ın hangi sıfatla söz verdiği merak konusu olurken, bazı CHP’li meclis üyeleri de “Kamber Doğan nasıl böyle bir söz verebilir. Olabilecek ya da olmayacak işler vardır. CHP’liler olarak verdiğimiz sözün arkasında durmamız gerekiyor. Bu adam CHP’yi zor durumda bırakıyor. Bizi de rezil ediyor” diye konuştular.

Bu haber toplam 4535 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT