1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kaloriferler Isınmıyor İse Neler Yapılabilir? Pratik Bilgiler
Kaloriferler Isınmıyor İse Neler Yapılabilir? Pratik Bilgiler

Kaloriferler Isınmıyor İse Neler Yapılabilir? Pratik Bilgiler

A+A-

Kış dönemi geldiğince her bir kombi kullanıcısı bir telaşla kombinizi kış moduna alır ve kaloriferleri ile ısınmayı talep eder. Her zaman beklentisine yanıt alamadığı gibi bazen Kaloriferler Isınmıyor sorunu ile karşılaşabilir. Bu sorunda önemli olan yapılacakları bilmektir. Kombitamircisi.com.tr sektöründe uzun yıllardır takip edilen ve kullanıcılarına her zaman doğru ve açıklamalı bilgileri sunmaya devam eden bir firmadır.

Kaloriferler Isınmıyor sorunu ile karşılaştığınız Çekmeköy ilçesinden Çekmeköy Vaillant Servisi’ne ulaşabilirsiniz. Ekip yılların deneyimine sahip ve bugüne kadar çözümlemediği bir arıza durumu yok. Size de Vaillant kombi kullanıcısı olarak bu konuda yardımcı olacaktır.

Kaloriferler Isınmıyor ise;

Kaloriferlerin ısınmaması birçok etmene bağlıdır. Öncelikle şu uygulamaları yapın:

  1. Kombinizi kalorifer konumuna aldığınızdan emin olun. Yaz konumunda kalmış ise direk konumu değiştirin, kalorifer konumuna (kış konumuna) alın.
  2. Kombinizin su basıncının düşük olmadığından emin olun. Basınç 1 barın altında ise düşük olduğunu anlayarak basıncı yükseltmek adına kombinize su basın.
  3. Kaloriferlerinizin vanasının açık olduğundan emin olun. Vanalar kapalı durumda ise ısıtma olmaz. Bu kombiye de zarar verir. Vanaları açın ve kaloriferlerinizi yeniden deneyin.

Uygulamalardan sonra sonuç alamadıysanız eğer mutlaka uzman yardımı alın. Fatih ilçesinde Demirdöküm kombinizle bu sorunu yaşamakta iseniz Fatih Demirdöküm Servisi uzman ekibi ile hizmete hazırdır.

Kaloriferler Neden Isınmaz?

  • Kaloriferler ısınmıyorsa;Devirdaim pompasında sorun olabilir, kalorifer sensörü arızalı olabilir, kalorifer filtresi tıkalı olabilir veya elektronik kartta sorun olabilir (sıcak su da alınamıyorsa)…

Bu parçalardan hangisinde net sorun olduğunu bulmak için uzman yardımı almak şarttır. Bu uygulamaların hiçbirini kullanıcı olarak yapmamanızı tavsiye ederiz. Her işin uzmanı olduğundan bırakın bu işlemi de uzmanı yapsın. Sizler sadece yaşadığınız sorundan kurtulun.

Dilerseniz bilgi amacı ile https://kombitamircisi.com.tr/kombi/radyatorler-calismiyor/ link adını tarayıcınıza yapıştırarak konu hakkındaki daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa ilçesinde ikamet ederek kaloriferlerin ısınmama sorunu ile karşılaşan kullanıcılarımız da diledikleri zaman Bayrampaşa Kombi Servisi’ni arayabilir. Firma üstün başarıları ile her daim sektöründe adını yaşattırmaya devam etmektedir.

Bu haber toplam 1050 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum