1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kaliteli Ve Sağlıklı Kedi Mamaları
Kaliteli Ve Sağlıklı Kedi Mamaları

Kaliteli Ve Sağlıklı Kedi Mamaları

A+A-

Pet dostlarımız olan kedilerimizin sağlıkları elbette bizim için çok önemli. Yeni doğam kedilerden en olgun yaşlardaki yedi ve üzerinde olanlar da dahil olmak üzere, hepsinin yaşlarına ve beden yapılarına göre sağlık bakımlarının, aşılarının yapılması, takip edilmesi, bu noktada, veteriner hekim ile kedi sahiplerinin koordineli olarak izleme yapmaları son derece önemlidir. Ayrıca, kedilerin diyetlerinin ayarlanması ve yaş ile sağlık durumu ve günlük aktivitelere göre mama oranının ve içeriğinin belirlenmesi lazımdır.

kedi maması seçerken, mutlaka güvenilir, beslenme uzmanları ve veterinerler tarafından hazırlanan mamaları tercih etmelisiniz. En önemli markaların, taze ve uygun fiyatlı ürünleri her zaman petburada.com sitesinden bulacaksınız. Tüm hayvanseverlerin ortak özelliği sitemizdir.

Pet Burada İle Kaliteli Mama Seçenekleri

Sitede hayvan dostlarınıza göre ürün kategorilerini bulacaksınız. Kedi, köpek, balık, kuş, ginepig, tavşan, hamster, sürüngen hayvan dostlarımız için yem, aksesuar, ürün seçeneklerini adreste bulmak mümkündür. kedi mamaları çeşitlerinde zengin ürünler, her zaman taze ve marka seçenekleri ile sunulmaktadır.

 Yedi gün ve 24 saat, her zaman alışveriş yapmak mümkündür. Mobil cihazlar üzerinden de kolayca alım yapılabilir. Siparişler en kısa süre içinde, özel ve güvenli paketleme ile kargo işlemleri adrese teslimli yapılmaktadır. Kedi mama seçeneklerinde çok önemli, tamamen sağlıklı markaların ürünleri sunulmaktadır. Royal canin, Proplan, Kit Kat, Hills gibi çok sağlıklı, rüştünü ispat etmiş markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ve Destek Hattı Hizmeti

Her kedinin kendine özgü sağlık durumu ve özellikleri olduğunu bilmelisiniz. Yavru kedilerin bir yaşına kadar diyetleri, yetişkin kedilerden farklıdır. Bu nedenle, yavru kediler için özel hazırlanan mamaların verilmesi gerekir. Ayrıca, tavuk, balık, kırmızı et ve sebze içerikleri özel ayarlanan farklı mama diyetleri bulunur. Yetişkin kedilerin cinslerine ve günlük kalori yakma özelliklerine göre de mama seçeneklerinin ayarlanması önemlidir.

Mama seçimleri için sitenin destek hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Bu konuda uzmanlarımız da size yardımcı olacaktır. Öte yandan, mama fiyatları her zaman uygun fiyatlı ve kampanyalı ödeme seçenekleri söz konusudur. Site ana sayfada indirimli özel ürünleri de kolayca ve hızlı inceleyebilirsiniz.

Bu haber toplam 1077 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT