1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kaliteli Tesbih Çeşitleri Tesbihevim.com Sitesinde
Kaliteli Tesbih Çeşitleri Tesbihevim.com Sitesinde

Kaliteli Tesbih Çeşitleri Tesbihevim.com Sitesinde

Erkekler açısından bir aksesuar olarak kullanılan tesbihler, oldukça farklı malzemelerden üretilmektedir

A+A-

 

Erkekler açısından bir aksesuar olarak kullanılan tesbihler, oldukça farklı malzemelerden üretilmektedir. Malzemelerin farklı olmasının yanı sıra, tesbih işlemeleri de farklılık arz etmektedir. Her zevke hitap eden tesbihler mevcuttur. Erkekler, kendilerini yansıtacak, tesbihlere hatırı sayılır ücretler ödemektedir. Aynı şekilde, insanlar, sevdikleri bir erkek için, tesbihi hediye olarak tercih edebilmektedir. Sektörde, uzun bir zamandır faaliyet göstermekte olan, www.tesbihevim.com ciddi üretim ve satış rakamlarına ulaşmış durumdadır. Firma, birbirinden şık tesbihleri ziyaretçilerinin beğenisine sunduğu gibi, aynı zamanda, oldukça dikkat çekici erkek aksesuarlarına da yer vermektedir.

Kehribar Tesbih

Kehribar, tesbih yapımında en fazla tercih edilen malzemelerden biridir. Bu madde, esas olarak çam ağaçlarından sızan reçinelerin sertleşmesi sonucu oluşmaktadır. Oldukça hoş renklere sahiptir. Kehribar tesbihleri seven kişiler, bu maddenin bir yere sürtüldüğünde hafif nesneleri çekebilme özelliğini bilirler. Bu bir bakıma, kehribar tesbih için, test niteliği taşımaktadır. Siteden son derece şık ve zarif kehribar modellerine ulaşılabilmektedir.

Kehribar Tesbih Çeşitleri

Kehribar, saydam yapısı ve hoş görünümü nedeniyle tesbihlerde çokça kullanılan bir malzemedir. Bununla beraber, kehribar tesbihler, başlıca dört farklı çeşitte ele alınmaktadır; Sıkma kehribar, Parçalı kehribar, Ateş kehribar tesbih, Damla kehribar tesbih modellerinin tamamı, sitede yer almaktadır.

Kehribar Tesbih Konusunda Doğru Adres

Firma, 2006 senesinde, Beyazıt'ta erkek yüzüklerinin imalatı için kurulmuştur. Firma, sektördeki başarısının ardından, tesbih imalat ve satış alanına da girerek, 2013 yılında markalaşmaya gitmiş ve tesbihevim.com üzerinden toptan ve perakende satışa başlamıştır. Firma, kehribar tesbih modelleri başta olmak üzere çok sayıda ürünün satışını yapmaktadır. Firma, müşterilerine kaliteli ürünleri, ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve iade garantisi ile sunmaktadır. Ayrıca, kapıda ödeme ve çağrı merkezi hizmeti müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bu haber toplam 609 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT