1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kadın Hastalıkları Ve Kürtaj
Kadın Hastalıkları Ve Kürtaj

Kadın Hastalıkları Ve Kürtaj

A+A-

Kadın hastalıkları kadınların her daim karşılaşabileceği bir sorun olmakla birlikte evli bayanların eşleri için de büyük bir sorun teşkil etmektedir. Kadın hastalıkları bazen önemsenmeyecek kadar küçük olmasına karşın bazen insanların çocuk yapmalarına dahi engel olmaktadır.

Çoğu insan çocuk sahibi olmak ister fakat bazı insanlar da istemez ve olan çocuklarını aldırmak zorunda kalabilirler. Bazen bu sadece isteğe bağlı kalmayıp yanlışlıkla da çocuk sahibi olan bireyler için de geçerlidir. Bu dönemde ise kürtaj devreye girmektedir. Kürtaj fiyatları gidilen hastaneye ya da bulunulan şehre göre değişmekle birlikte İstanbul kürtaj fiyatlarının yüksek olduğu insanlar arasında dönen bir söylentidir. Kürtajda insanların aradığı tek özellik uygun fiyatlı olması değildir. İnsanlar kürtaj yaptıracakları yerin güvenilir olmasını da ister.

Kürtaj korkulduğu kadar büyük bir operasyon değildir. Saatler içinde işlem biter ve gün içinde kürtaj yapılan bireyler ayağa kalkıp günlük aktivitelerini gerçekleştirebilirler. Kürtaj evli çiftler için zor bir karar olmasına rağmen istenmeyen sebeplerden dolayı çocuk sahibi olmak zorunda kalmış bireyler için biraz daha kolay hale gelmiştir. Artık kürtaj imkânları da eskisi kadar kısıtlı değildir ve isteyen herkes kürtaj için güvenilir ve uygun fiyatlı bir hastane bulabilir.

Bu haber toplam 897 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT