1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kaçak Plaza’da sezon açılışı!
Kaçak Plaza’da sezon açılışı!

Kaçak Plaza’da sezon açılışı!

Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takım sezon açılışını Kaçak Plaza’da yapacak.

A+A-

Sarıyer Belediye Meclisi’nde şaibelerle anılan ve CHP meclis üyeleri arasında da kavgaya neden olan Maslak’taki kaçak plaza (Windowist Tower) sezon öncesinde bayan voleybolculara ev sahipliği yapacak. Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı sezon açılışını 25 Eylül 2012 Salı günü saat 18.00’da kaçak plazada yapacak.

Sarıyer Manşet Gazetesi’nin gündeme getirdiği Kaçak Plaza ile ilgili MHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Osman Güloğlu mecliste söz almış ve şok iddialarda bulunmuştu. Güloğlu, “Bu binanın yasallaştırılması ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Bunu değerli Sarıyerliler ve bilmeyen meclis üyesi arkadaşlarımız da bilsin. Orada imar durumuna uygun olarak 3000 - 3500 metrekarelik yapılabilecek bina 8500 - 9000 metrekare olarak yapılmış. Bunun üzerinde de binayı alanlar ve eski sahipleri dolaşan şaibelere göre bu işin çözülmesi için yüklü miktarda para teklif edildiği konuşuluyor” demişti.

Çıkan şaibeli dedikodular üzerine CHP’li 10 meclis üyesi toplantıya katılmamış ve Belediye Başkanı Şükrü Genç meclisi toplayamamıştı. Kaçak Plaza’nın da içinde bulunduğu Maslak’taki 154 adanın önümüzdeki günlerde Sarıyer Belediye Meclisi’ne gelmesi bekleniyor. Meclis öncesi Kaçak Plaza sahiplerinin Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı’nın sezon açılışına ev sahipliği yapacak olması da Sarıyerlilerin kafasında ayrı bir soru işaretleri yarattı.

Kübalı manken Yaima Ortiz’in transferi ile ilgili yazı yazan Haber Türk Gazetesi’nin köşe yazarı Serpil Yılmaz’da köşesinde Windowist Tower’ın Bayan Voleybol Takımı’na sponsor olduğunu söylemişti.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günler kaçak plazanın sahipleriyle gizli bir görüşme yapılmış ve görüşmeyi görüntülemek isteyen bir muhabir Şükrü Genç’in korumaları tarafından tartaklanmıştı.

Güloğlu’ndan şok iddia

Canarıkan; 'Rüşvetin belgesi olmaz'

Belediyede DAYAK SKANDALI!

Kaçak Plaza’da yeni krizŞükrü Genç’e Kaçak Plaza çağrısı


Bu haber toplam 3280 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT