1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İzmir İstanbul Ev Taşıma
İzmir İstanbul Ev Taşıma

İzmir İstanbul Ev Taşıma

A+A-

Ev taşıma eşyaların adresten alınıp yeni adres teslimidir. Ev taşıma profesyonel bir iştir. Eşyalar taşınırken zarar görmemeli ve mutlaka sigortalanmalıdır. İzmir İstanbul evden eve nakliyat yapan firmamız tüm sorumluluğu alarak taşıma yapar. Taşıma işleminden önce başlayan hizmet eşyaların tespiti sırasında verilen eksper hizmetidir. Daha sonra taşıma ve yerleştirme ile devam eder. Firmamız ev taşıma, ofis taşıma, banka taşıma gibi birçok taşıma ve nakliye hizmeti verir.

Eksper Hizmeti

Eksper hizmeti ne kadar eşya taşınacağı ve hangi araçlara ihtiyaç olduğunu tespit etmek amaçlıdır. Eksper hizmeti sırasında fiyat bilgisi de alabilirsiniz. İstanbul İzmir ev taşıma hizmeti veren firmamız yetkili personeli ile eksper hizmeti sunar. Taşınacak eşyalar listelenir ve fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır. Yetkili personel daha sonra hangi araçlara ihtiyaç olduğunu belirler ve firmayı bilgilendirir.

Eşyaların Paketlenmesi

Eksper hizmetinden sonra eşyalar sigortalanır. Taşımak için paketleme işlemine geçilir. Firmamız paketleme işinde uzman personel çalıştırır. Eşyalar önce havalı karton kutulara sarılır ve bağlanır. Havalı karton kutular taşıma esnasında çarpma gibi durumlarda koruyucu rol oynar. İlk önce indirilecek eşyalar araca en son yüklenir. Kırılma olasılığı olan eşyalar araçlarda bulunan özel raflara konur.

Eşyaların Araçtan İndirilmesi

Eşyalar araçtan indirilirken asansör sistemi kullanılır. Taşınan her eşya yerine yerleştirilir ve paketi açılır. İstek halinde marangoz hizmeti firmamız tarafından sunulur. Firmamız taşımacılık sektöründe ve parça eşya taşıma konusunda lider bir firmadır. Firmamız nakliye hizmetlerinin yanı sıra araç ihtiyacı olan firmalara araç temini yapan bir firmadır. Hiç yorulmadan ev taşımak istiyorsanız 444 9 069 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek detaylı bilgi almak mümkündür.

Bu haber toplam 765 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT