1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İzmir Evden Eve Firması : Güventaş
İzmir Evden Eve Firması : Güventaş

İzmir Evden Eve Firması : Güventaş

A+A-

İzmir'de taşıma hizmeti yıllardır uygun fiyatlara veren Güven-taş nakliyat firmasını daha yakından tanımak ister misiniz? 1985 yılından bu yana sunduğu ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmeti ile İzmir'de taşımacılık anlayışına yeni bir soluk getirerek uygun fiyatlarla her kesimden insana kaliteli hizmet almasına olanak tanımıştır. Güven-taş firmasının kurucusu Yakup Ünal şirketi hakkında geniş bilgiye yer verdiği haberde evden eve taşımacılık ile ilgili önemli detaylara değiniyor. İzmir'de kurulan ve uzun bir süre boyunca sadece izmir evden eve, sektöründe hizmet verdikten sonra taşımacılık hizmetini genişleterek tüm Türkiye'de gerçekleştiren Güven-taş 2017 yılı itibari ile yurt dışına nakliyat hizmeti vereceğini açıkladı.

İzmir şehrinin coğrafi konumun avantajını yurt dışı nakliyat sektöründe kullanmayı hedeflediklerini belirten şirket yetkilileri, Güven-taş olarak evden eve sektöründe şuanda en başarılı firmalar arasındayız, bu başarımızı yurt dışında da göstererek yeni ve güçlü bir pazara giriş yapmayı hedefliyoruz dedi. Bir çok nakliyat firmasına güçlü bir şekilde danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunduklarını da sözlerine ekleyen yetkili ülkemizin gelişimi ve kentsel dönüşüm projeleri ile asansörlü nakliyat hizmeti oldukça rağbet görmeye başladı, maliyetli ve güçlü bir alt yapı istendiği için bir çok nakliyat firmasının temin edemediği bu vinçli asansörleri biz Güven-taş olarak firmalara kiralıyoruz. Asansör kiralama alanında İzmir'de oldukça istek ve talep var, bunların hepsini başarılı bir şekilde karşılıyoruz. Bununla birlikte www.guven-tas.com İnternet sitemizde nakliyat ile ilgili bir çok bilgi ve öneriler bulunmakta kullanıcılarımız bu yararlı bilgilerden yararlanıyor. Örneğin https://www.guven-tas.com/evden-eve-nakliyat kategorisinde verdiğimiz hizmetlerin tamamına ulaşılabiliyor ve bizimle iletişime geçebiliyorlar.

Lojistik hizmeti veren firmalara yukarıda söz edilen asansör kiralama hizmetinin yanı sıra yeni bir hizmet olan nakliye defteri aracılığı ile firmaların hizmetlerini kullanıcılara sunma imkanı da sağlayan Güven-taş bu konuda oldukça yardım sever bir politika izlemiş durumda. Bu bilgiler ışığında eğer evden eve nakliyat ihtiyacınız varsa Güven-taş firması ile çalışmanızı ve bu firmadan gönül rahatlığı ile hizmet almanızı önermekteyiz.

Neden Güven-taş Evden Eve?

Taşınma ihtiyacı olan kişiler önceliğini her zaman uygun fiyat garantisi veren firmalardan yana kullanırken kurumsal müşteriler profesyonelliğe ve çalışacağı evden eve nakliyat firmasının referanslarına dikkat ederler. Güven-taş gibi hem uygun fiyat hemde profesyonel nakliyat çözümleri sunan firmalar her zaman öncelikle tercih edilen şirketler arasındadır. İzmir'de bir çok başarılı ve kurumsal evden eve nakliye firması bulunuyor. Bu firmalar sunduğu kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirler arası yada şehir içi nakliyat alanında güvenilir bir şekilde hizmet alabileceğiniz bu nakliyat firmalarını İnternet üzerinden bulabilir, sitelerini inceleyebilirsiniz.

Bu haber toplam 1381 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT