1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İzmir bölge servisi
İzmir bölge servisi

İzmir bölge servisi

A+A-

İzmir bölge servisi olarak İzmir’in her bölgesine aynı gün içerisinde hizmet vermek için ekiplerimiz durmaksızın çalışmaktadır. Müşterileri uzun süre bekleme mağduriyetinde bırakmadan hizmet sağlayan nadir firmalardan olduğumuzdan dolayı İzmir’de parmakla gösterilen servisler arasında yer almaktayız. Her türlü bakım ve arıza onarım işleminde profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde işleminiz en kısa sürede başarıyla çözülmektedir. Gelişen sektör şartlarına ayak uydurduğumuzdan dolayı yeni çıkan modellerde dahi en kısa sürede arıza/bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle İzmir’de servis yoğunluğu az olan Ariston markasına bekleme sorunu yaşamayıp kaliteli hizmetten yararlanın diye hizmetimiz bulunmaktadır. Yetenekli ekiplerimiz İzmir Ariston Servisi hizmetini en iyi şekilde karşılar. Orijinal yedek parça kullanımının yanı sıra Ariston bakımlarında en profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Ariston İzmir Servisi, arıza durumunda parçanın onarılması için uğraşır eğer parça onarılmayacak durumda ise değişim işlemine gider. Değişim için parça fiyatı bilgisi size verilir, kabul etmeniz dahilinde parça değişir ve işlem tamamlanır. Değişen parçaya servisimiz 1 yıl parça-işçilik garantisi sunmaktadır. 1 yıl içerisinde olurda aynı sorun tekrarlarsa arayıp tekrar ücretsiz kayıt oluşturabilirsiniz. Ariston markasının hizmet verdiğimiz ürünleri şu şekilde olmaktadır; Ariston Kombi, Ariston Termosifon, Ariston Buzdolabı, Ariston Çamaşır Makinesi, Ariston Bulaşık Makinesi, Ariston Klima, Ariston Fırın, Ariston Kurutma Makinesi ve Ariston Şofbendir.

İzmir’de kombinin parlayan yıldızı Vaillant, her geçen gün birçok yeni müşterisine ulaşmaktadır. Bu sayede İzmir’in en çok kullanılan Kombi markalarından biri haline gelmiştir. Servisimiz İzmir Vaillant Servisi olarakta hizmeti bulunmaktadır. Vaillant kombi arıza ve bakımlarında hiç çekinmeden bizden servis desteği alabilirsiniz. Kombi konusunda fazlasıyla tecrübeli teknisyenlerimiz güvenliğinizi riske atmadan müdahale eder ve kısa sürede çözüme ulaştırır.

Vaillant İzmir Kombi Servisi olarak size önerimiz yılda en az 1 defa kombinize bakım yaptırmanızdır. Bakımsız kombinin ömrü kısalacağı gibi aynı zamanda arıza yapma ihtimali artar ve faturanıza ek maliyet olarak yansır. Bunların dışında kaloriferin ve sıcak suyun geç ısınma sorunu da cabasıdır. Bakım gibi düşük maliyetli işlemlerden kaçarken o paraları hem faturada ödemek hem de arızalanma ihtimali kaçınılmazdır. Ki arızalandığında maliyetiniz daha yüksek olmaktadır.

Bu haber toplam 1500 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT