1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İyot Damlası kimler kullanabilir
İyot Damlası kimler kullanabilir

İyot Damlası kimler kullanabilir

Bildiğiniz gibi anne karnından günümüze kadar vücudumuzda bulunan iyot pek çok farklı konuda bizlere yardımcı olmaktadır.

A+A-

      Bildiğiniz gibi anne karnından günümüze kadar vücudumuzda bulunan iyot pek çok farklı konuda bizlere yardımcı olmaktadır. Gerek cilt sağlığı gerekse, saç ve tırnak sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan iyot, eksik olması halinde beraberinde birçok sorunu getirmektedir. Bunların arasında sindirim sistemi bozuklukları olarak bilinen kabızlık ve ishal durumu, metabolizmanın düzensiz çalışması, kilo problemleri, tiroit hastalıkları, yorgunluk, aşırı halsizlik hali, ani duygu değişimleri, kaygı ve tasalanma, cilt problemleri arasında sayılan ciltte kuruluk, dökülme ve pullanma gibi pek çok sorun ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlardan kurtulmak üzere sizlerde iyot damlası  ürünlerine göz atabilirsiniz.

İyot damlası nedir?

     İyot damlasının kullanım amacı, iyot eksikliğinden kurtulmaktadır. Böylelikle yukarıda karşınıza çıkan belirtilerden de kısmen kurtulmuş olacaksınız. Elbette ki yine metabolik işleyiş sürecine de etki ettiği bilinirken, kilo problemlerinden kurtulmak daha kolay olacaktır. Metabolizma hızını güçlendiren iyot, iyot damlası ile tamamlanarak, kilo verme durumu normale göre daha kolay olacaktır.

Nasıl kullanılır?

       Kullanımı oldukça basit olan iyot damlası nasıl kullanılır, gün içerisinde kullanma talimatlarında yer alan bilgiler göz önünde bulundurularak tüketilmesi gerekmektedir. Ortalama 1 bardak yan, 200 ml su içerisinde 2-4 damla aralığında damlatılarak tüketilir. Her kişi de kullanım süreci, etkileri ve doz ayarı farklı olurken, bir doktor kontrolü altında tüketilirse eğer daha sağlıklı ve etkili sonuçlar almak mümkün olacaktır.

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

      İlk olarak dikkat etmeniz gereken olay; orijinal ve faturalı ürünleri tercih etmektir. Eğer ki bu ürünü tercih ederken ucuz diye sahte ürünler satın alırsanız, ciddi yan etkileri ile karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı hem orijinal hem de hologramı olan ürünler tercih etmeniz tavsiye ediliyor.http://www.iyotdamlasi.web.tr/ Eğer ki kapınıza geldiğinde paket açılmış ve içerik zarar görmüş ise teslim almayınız.

Bu haber toplam 8578 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT