1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İstinye'de Şükrü Genç'e fotoğraf tepkisi
İstinyede Şükrü Gençe fotoğraf tepkisi

İstinye'de Şükrü Genç'e fotoğraf tepkisi

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in astırdığı fotoğraflar İstinyelileri kızdırdı.

A+A-

Sarıyer Belediyesi İstinye’de kahvehanelerin bulunduğu bölgede bulunan demir parmaklıklara fotoğraf astırdı. Ancak asılan fotoğraflar İstinye’de tartışma konusu oldu.

Belediye Başkanı Şükrü Genç, Meclis Üyesi Gökan Zeybek ve eski belediye çalışanı Bayram Ali Koçoğlu’nun beraber yemek yerken çekilmiş fotoğrafları ve Rize Elmalı Köyü’nde çekilmiş hatıra fotoğraflarının sergilenmesi vatandaşların tepkisini topladı.

fotogaleri.jpg
 
Sarıyer Manşet’e konuşan vatandaşlar, “Oraya manzara fotoğrafları koyulabilir. Tüm herkese hitap edecek güzel fotoğraflar ya da belediyenin reklamı da koyulabilir. Ancak kişilerin yemek yerken koyulmuş fotoğrafları doğru değil. Rize’nin Elmalı Köyü’ne gidip tatil fotoğraflarını koydurmuş. Millet belediye başkanını tatildeyken ya da yemek yerken izlemek zorunda mı? Bu ne megalomanlık bunlar ne yapacaklarını şaşırdılar. Oldu olacak Şükrü Genç denizdeyken ya da hamamdayken de fotoğraflarını millete göstersin. Böyle rezalet olur mu?“ diye konuştular. 

Vatandaşların tepkilerini İstinye’de bazı meclis üyelerine de gösterdikleri, bu meclis üyelerinin ise konuyu belediyedeki yetkililere taşıdıkları öğrenildi.
Bu haber toplam 3512 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

6 Yorum