1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul’da Evden Eve Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri
İstanbul’da Evden Eve Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri

İstanbul’da Evden Eve Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri

İstanbul’da Evden Eve Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri

A+A-

 

 

Dünya genelinde ortaya çıkan salgın hastalık olan koronavirüs sebebi ile hemen hemen tüm dünya ticari faaliyetlerde durma noktasına geldi. Sektörümüzden etkilendiği bu dönemlerde özellikle devletimizin şehir içi EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde herhangi bir kısıtlama getirmeden izin verilmiştir. Bu izin doğrultusunda nakliyat şirketleri olarak bu konuda önemli tedbirlerde almış bulunmaktayız.

 

Ülkemizde özellikle İstanbul bölgesinde yoğun bir nüfusa sahip olmamızdan dolayı en iyi şekilde tedbirlerimizi almamız gerekmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak her konuda gerekli tedbirleri alarak devletimizin belirlemiş olduğu kriterler içinde tüm taşımacılık faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

 

 

 

Virüse Karşı Evden Eve Taşımacılıkta Alınan Tedbirler

 

koronavirüsün kolay bir şekilde yayılma gösterimine karşı alınacak tedbirler ile bunu engelleyebiliriz. Aşağıda yer alan tedbirleri aldığımız taktirde bu konuda gerekli korunumu sağlayabiliriz.

 

  • Özellikle el hijyenine dikkat edilmeli, eller iyice temizlenmeden ağıza, buruna ya da göze temas edilmemelidir. Eller, düzenlik aralıklarla su ve sabunla en az 20 saniye sürecek şekilde yıkanmalıdır. Su ve sabuna erişim olmadığı hallerde el antiseptiği gibi temizleyicilerle sıklıkla temizlenmelidir.
  • Kapı kolları ve masa yüzeyleri gibi sık temas edilen alanların hijyenine ayrıca dikkat edilmelidir.
  • Kağıt mendiller, yalnızca bir kez kullanılmalıdır.
  • Hapşırırken veya öksürürken ağız ve burun mendille kapatılmalı, mendil yoksa dirseğin iç kısmı ile kapatılmalıdır.
  • Mümkün olduğunca kapalı ve kalabalık alanlardan kaçınılmalı ve yaşanan kapalı alanlar sık sık havalandırılmalıdır.
  • Bağışıklık sitemini güçlendirmek için sağlıklı ve dengeli beslenmeye dikkat edilmeli, çiğ ya da iyi pişirilmemiş hayvansal gıdaların tüketiminden kaçınılmalıdır.
  • Son 14 gün içinde enfeksiyonun görüldüğü ülkelerden birinden gelindiyse, öksürük, ateş, nefes alma zorluğu gibi bulgular varsa cerrahi maske takılarak en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

 

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetlerinde Önlemlerimizi Almış Durumdayız

Yukarıdaki önemleri nakliyat şirketimiz olarak tüm personellerimize özel eğitimler ile aşılamış bulunmaktayız. İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde taşıma işlemlerini yürüten personellerimiz gerekli tüm tedbrileri almıştır. Şirketimiz bu tedbirleri sadece personelerimizden değil aynı zamanda müşterilerimizden de beklemekteyiz. Gerekli tedbirleri aldıktan sonra işlemlere başlıyoruz.

 

Şirketimiz ile tüm ev taşımacılığı faaliyetlerinde bilgileri detaylı olarak almak isterseniz hemen şirketimizin kurumsal web adresi olan https://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz.

Bu haber toplam 2192 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT