1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul yerinde halı yıkama fabrikası
İstanbul yerinde halı yıkama fabrikası

İstanbul yerinde halı yıkama fabrikası

Halı yıkama konusunda uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veren halı yıkama servisi firması birçok ev ve iş yerlerinde bulunan halıları kusursuz şekilde yıkama hizmeti veriyor.

A+A-

Halı yıkamanın en yeni adı olan İstanbul halı yıkama firması, yıllardır müşterileri için hizmetlerine hep yenisini eklemektedir. Halı yıkama firması adı altında müşterileri için çeşitli hizmetleri sunakta olan firma kapsamında yok yok. Halıdan, koltuğa, yolluktan, perdeye ve halıflexe kadar çeşitli yıkama konularında müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Sürekli gelişen halı yıkama makinelerini müşterileri için revize ederek çok daha titiz ve hassas yöntemlerle halı yıkama işlemlerini yürütmektedir.

Yerinde Halı yıkama firması kapsamında evlerinizde ya da ofislerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımlarını çok özel koltuk yıkama makineleri ile yıkayarak sizlere günü birlik temizlik hizmeti sunuyor. Evlerinizde beslediğiniz hayvanlarınız halı veya koltukları pislediğinde bu keskin ve rahatsız edici kokuyu ortadan kaldırmanın en pratik yolu kesinlikle İstanbul halı yıkama firmasından yıkama hizmeti almaktır. Sizlerde ev yada ofis ortamlarınızda yıkanmayı bekleyen halı, koltuk, halıflex, yorgan ve battahaniyeler olduğunda hiç zaman kaybetmeden firmamızı arayabilir. Yaz yada kışın tam ortasında hiç fark etmez aynı kalitede yerinde halı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sürekli büyüyen müşteri portföyümüzde sizler için en modern yıkama tekniklerini benimsiyoruz ve halılarınızı ilk günkü parlaklığı ile sizlere özel ambalajlara sararak teslim ediyoruz. Teslimat sırasında ödeme işlemlerini kabul ederek sonuçları görerek bizlere gönül rahatlığı ile ödeme yapabilmenizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmadığınız takdirden sizlerden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Bu da firmamızın müşteriye verdiği önemi vurgulamaktadır.

Firma hakkında detaylı bilgi almak için www.haliyikamaservisi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1240 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT