1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul ve şehirler arası evden eve nakliyat
İstanbul ve şehirler arası evden eve nakliyat

İstanbul ve şehirler arası evden eve nakliyat

A+A-

Nakliyat hizmetinde etkili çözüm yöntemleri gelişiyor. Müşteriye garanti verme, sigortalı taşıma, etkili paketleme hizmeti, asansörlü hızlı taşımacılık ve en iyi elemanları tercih etme, nakliye işinde tercih edilen hizmet anlayışları olarak karşımıza çıkmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİNDE KALİTE İLK ŞART OLDU

Evden eve taşıma hizmetinde hızlı ve etkili çalışan firma, öncelikle, evinize eksper göndermektedir. Eksper, taşınacak eşyanın miktarını ölçüp, gerekli olan kapalı kasa aracı tespit etmektedir. Kapalı kasa aracı tespit ettikten sonra, asansörün kurulacağı yeri tespit edecektir. Genellikle, önü boş olan pencereler, parklar ve benzeri yerler tercih edilmektedir. Bazen balkonlar da tercih edilebilir. Gerektiğinde Pencerelerin orta kısmındaki büyük cam yerinden sökülebilir. Paketleme işlemi için gerekli olacak olan malzemeler ve elemanlar hesaplanır.

Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra, isteğe bağlı olarak, eşyaların fotoğrafları çekilerek sigorta işlemi yapılabilir. Asansörle taşıma işleminde, kapalı kasa aracın yanına araç, yanaştırılır. İşin uzmanı olan İstanbul evden eve nakliyat, güvenli bir şekilde eşyaları indirir. Öncelikle büyük eşyaları ve dayanıklı eşyaları indirirler ve kapalı kasa araçta, en alta yerleştirirler. Daha sonra ise, hassas eşyaları üste yerleştirirler. Hassas eşyalar için köpüklü kutular kullanılmaktadır. İndirme işleminde de aynı şekilde, gerekirse, asansör kullanılır. Elemanları işi meslek edinmiş tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATTA ŞARTLAR DEĞİŞİYOR

Şehirler arası nakliyat işlerinde uzman olan firma, SRC belgeli uzman şoförleriyle, hızlı ve etkili taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Parsiyel ve parça taşıma işlemiyle, hesaplı taşıma seçenekleri sunan firma, şehirler arası nakliyat hizmetinde, en iyi hizmeti sunmaktadır. Son model süspansiyonlu ve kapalı kasalı araçlarıyla, eşyalarınıza zarar vermeden taşıma yapan firma, bir çok sektörün nakliyat işlerini yapmaktadır. Trafik için gerekli bütün resmi belgeleri olan firmanın, bütün araçları düzenli bakımdan geçmektedir. Araçların arıza yapması durumunda, yeni bir araçla, nakliye hizmeti devam ettirilmektedir.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİYLE, FAZLA EŞYA DEPOLAMADA KALİTE ESAS ALINIYOR

Eşya depolama hizmetinde, güvenlikli depolarımız, fazla eşya depolama işleminiz için en iyi çözümleri sizler için sunuyorlar. Fazla eşyalarınız için, bir odanızı iptal etmeye veya kiralık depo aramaya gerek yoktur. Üstelik bu şekilde güvenliği de sağlayamazsınız. Fazla eşyanız için eşya depolama hizmeti, güvenli bir depo hizmeti için oldukça önemlidir. Depreme dayanıklı yapılar içerisinde, özel ahşap bölmelerde itina ile depolanan malzemeleriniz, gerekli olan ambalajlanma hizmeti ile yıllarca depolanabilir. Aylık ödeme şeklinde çalışan depolama hizmetinde, taşıma işlemi ücret almıyorlar.

Depoya getirirken ve evinize geri götürürken, nakliye ücreti alınmamaktadır. Bu hizmetle, depolama hizmetinde, en kaliteli hizmet hedeflenmiştir. Güvenlik görevlisi yanında, güvenlik kamerası seçenekleriyle, tam güvenlik sağlanarak, bıraktığınız emanetlere en iyi şekilde bakıyorlar. Depolama hizmetinin bütün inceliklerini bilen firma, eşyası depolanacak müşterileri için en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyorlar. Bu da firmanın kalitesini artırıyor.

Bu haber toplam 1476 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT