1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul Tekne Kiralama - YalıKızı
İstanbul Tekne Kiralama - YalıKızı

İstanbul Tekne Kiralama - YalıKızı

Yalıkızı firması tarafından verilen tekne kiralama hizmetleri içerisinde; boğaz turları, teknede kurumsal davetler, mehtap turları, yat & tekne turları, özel yüzme turu, doğum günü, evlilik teklifi ve yemekli tekne turu şeklinde bir çok alternatif yer alı

A+A-

İstanbul'da yaşayanlar için seyahat etmek amaçlı ya da organizasyon amaçlı tekne kiralama hizmetleri veren Yalıkızı firması üç farklı tekne modeli ile birlikte müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Verilen hizmetler içerisinde seçilebilecek olan menülere bakıldığında tekne turu esnasında; kokteyl menü, öğrenci menü, standart menü, lüks menü, ramazan menü ve kahvaltı menüsü şeklinde çeşitlilik verildiği görülmektedir. İstanbul'da tekne kiralamak isteyen kişiler için hem uygun fiyatlar üzerinden hem de kaliteli bir şekilde bu firma hizmet verir.

Yalıkızı Hizmetleri

Yalıkızı firması tarafından verilen tekne kiralama hizmetleri içerisinde; boğaz turları, teknede kurumsal davetler, mehtap turları, yat & tekne turları, özel yüzme turu, doğum günü, evlilik teklifi ve yemekli tekne turu şeklinde bir çok alternatif yer alır. Firmanın hizmetleri seçilecek olan pakete göre fiyatlandırmada değişkenlik göstermekle birlikte müşteri tarafından özel istenen bir seçenek olduğu zaman yerine getirilmektedir. Firma tarafından verilen tekne kiralama hizmetleri üç ayrı tekne biçimi üzerinden fiyatlandırmada değişiklik olarak müşterilere sunulur.

 

Bu haber toplam 2080 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT