1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. İstanbul Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar
İstanbul Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

İstanbul Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Eğer bir dairede oturuyor iseniz ve su kaçağı sorununuz var ise bu hem size hem de komşunuza ulaşabilecek bir sorundur. 

A+A-

Su kaçağı problemleri günlük hayatta hemen hemen her an karşımıza çıkabilecek bir sorundur. Bu sorunun oluşmasında su borularının zaman içerisinde eskimesi aşınması delinmesi bilerek ya da bilmeyerek katı cisimle vurulması sonucu meydana gelebilir. Su kaçağı durumlarında zaman içerisinde duvarlarınızda kirlenme rutubet evinizin içerisinde de hava kirliliği olabilmektedir. 

Eğer bir dairede oturuyor iseniz ve su kaçağı sorununuz var ise bu hem size hem de komşunuza ulaşabilecek bir sorundur. Burada da maalesef bütün masraf sizin cebinizden ödenmektedir. Gelen yüksek faturalarda işin diğer bir kötü gerçeğidir. Ticari ve sanayi işletmelerinde meydana gelen su kaçakları zaman içerisinde önlem alınmadığı takdirde su baskınlarına rutubete ve pis kokuya sebep olabilmektedir. Bu da müşteri ve para kaybı olarak yine sizlere olumsuz yansır.

su-kacagi-tespiti.jpg

Su kaçağı tespiti işleminde erken müdahalenin boru patlamalarını bunun da evinizi su basması ve eşyalarınızın tahrip olması sıkıntısından koruyacağı unutulmamalıdır. Su kaçağı işlemini eski tip yöntemlerle yapmaya kalkıştığımız zaman tüm tesisatının yeniden söküleceği bu işlemin gerçekleştiği sırada tesisata zarar verileceği ve işin günlerce süreceği bilinmektedir. Duvarların kırılıp dökülmesi fayansların kırılması size doğrudan maliyet çıkartırken kötü niyetli kişiler de siz farkında olmadan size dolaylı masraflar çıkarabilmektedir. Bu işlemin uzun sürmesi hem evlerimiz de hem de işyerlerimiz de bizleri çaresiz bırakmaktadır. Su kaçağı işlemi bu yüzden hemen kusursuz ve kalıcı olarak çözümlenmesi gerekmektedir. İşte tam bu noktada alanında öncü olan kurumsal firmamız sizlerin sorunlarına kalıcı çözüm bulmaktadır.

su-kacagi-tespiti3.jpg

Gerek kullandığımız son teknoloji cihazlarımız ile gerekse işin uzmanı olan gerekli kursları bitirmiş deneyimli ekiplerimiz ile sorununuzu sizlere değişik maliyetler yüklemeden kısa bir zaman içerisinde çözmeyi garanti ediyoruz. Su kaçağı bulma işlemini yaparken kullandığımız elektro manyetik amfi cihazlar ile elektro manyetik su tesisatı ve boru bulma cihazımız ile duvarları fayansları ve boru tesisatını kırmadan dökmeden kullanılamaz hale getirmeden gerçekleştiriyoruz. Su kaçağı işlemini gerçekleştirdiğimiz bu cihazlarımız en hassas sesleri dahi duyup sorunu nokta isabetle tespit edebilmektedir. Belirlenen noktada ki sorunu ise kısa bir zaman içerisinde ekiplerimiz tarafından gerekli onarım işlemi yaparak çözeriz.

Tufan tesisata ulaşmak için; http://www.tufantesisat.com.tr/istanbul-su-kacagi-tespiti/

Bu haber toplam 810 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT